İkizler Burcu Erkeği

14.06.2018
6
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
İkizler Burcu Erkeği
oy

Fiziksel olarak dikkat çekici olan İkizler burcu erkekler uzun ve ince bir yüz yapısına sahiptirler. Bu insanlar bir bedende çift kişilik olarak özetlenebilir. İkizler Burcu Erkeği Çift kişilikten birincisi: zeki, mantıklı, meraklı ve içi içine sığmayan bir karakterdir.

Dışarıdan bakıldığında o konuda fikri sahibi değilmiş gibi görünür fakat konuşmaya başlayınca herkesi şaşkına çevirecek özelliklere sahiptir. Oldukça etkileyici ve güzel konuşurlar. İnandıkları şeyleri net bir şekilde ortaya koyarlar. Ancak duyguları düşünceleri her gün değişebilmektedir. İkinci kişiliğinde ise; içine kapanık, oldukça duygusal ve karanlık bir insandır. Kurduğu cümlelerle insanları kırabilirler. Bu yüzden bu insanlara tahammül etmek çok zordur. Oldukça düşüncesiz bir karaktere sahiptirler.

İkizler Burcu Erkeği

Her şey kısa bir sürede değişebilir ancak her iki kişiliğinde değişmeyen özellikleri vardır. Hangi kişiliğinde olursa olsun sürekli hareket halinde olmak isterler. Sürekli aynı yerde durmak, aynı şeyleri yapıyor olmak onlara göre değildir. Her iki kişilik içinde geçerli olan ve değişmeyen özelliklerinden birisi de oldukça akıllı insanlar olmalarıdır.

Sahip oldukları zeka yapısı ile pratik çözümler bulmakta çok iyidirler ve bu özellikleri ile insanları kendilerine hayran bırakırlar. Değişken ruh hallerinden ötürü bu insanları anlamak çok zordur. Çocuksu karakterlere sahip olduklarından sürekli ilgi beklerler. İlgi gördükçe çok büyük keyif alırlar. İkizler Burcu Erkeği Aklına bir şey koyduysa hiçbir şey onu yapmasına engel olamaz, muhakkak yapar. Çabalamak bu insanlara göre olmadığından aldığı çoğu kararı kendisi uygulayamaz. Kafasında birçok şey vardır bu yüzden tek bir şeye odaklanamaz.

Sorumluluk almaktan kaçınırlar. Uzun vadeli planlar bu insanlar göre değildir. Sosyal bakımdan oldukça aktif insanlardır ve bu yüzden birçok arkadaşı vardır. Dostlarına ve arkadaşlarına daima yardımcı olmak isterler. Bu özellik ile dostluğa çok önem verdiği anlaşılıyor. Ev hayatına düşkün değillerdir, yerleşik ve düzenli bir hayattan zevk almazlar. En iyi anlaştığı burç Terazidir.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Bu erkekler ciddi bir beraberlikten kaçınırlar. Daha çok flört kurmaya yatkındırlar. Partnerine tam olarak kadın olduğu hissettirirler. Birlikte olduğu insanın da kendisi gibi hareketli ve aktif olmasını ister. Yaşları ilerlemediği sürece ciddi bir ilişki düşünemezler. Bunun asıl nedeni ise özgürlüklerine olan aşırı düşkünlükten kaynaklıdır. Aşık olduklarında ise son derece sadık olurlar. Aşık olmadığı kadınlarla ise sadece keyif ve eğlence için vakit geçirirler. Bu insanlar aşık olduktan sonra veya evlendikten sonra durağanlaşır.

 İkizler Burcu Erkeği İş Hayatı

Zengin fikirleri, pratik çözüm yolları ve açık görüşleri ile her alanda başarılı olabilirler. Bu insanlar özellikle kamu işlerinde, gazetecilikte ve televizyon kuruluşlarında başarıyı yakalayabilirler. Gezmeyi ve hareket halinde olmayı seven İkizler erkeği turizm alanında da başarıyı yakalayabilirler. Bu insanlar için en önemli kriter rutinlikten uzak ve stres altında bulunmamaktır. Modern düşüncelere sahip olduğundan ve teknoloji konusunda başarılı olduğundan bilgisayar dünyası ve elektronik iş alanlarında başarı yakalayabilirler.

 İkizler Burcu Erkeği Sağlık

Genel olarak omuz ağrılarına rastlanır. Bunun asıl nedeni ise sinir sistemini omuz ve kolların yönetmesidir. Aynı zamanda akciğeri de yönetmektedirler. Bu yüzden soğuk algınlığı ve bronşite yatkındırlar. İkizler Burcu Erkeği Fiziksel ve ruhsal olarak kolay kolay hastalanan insanlar değillerdir. Hareketli olduklarından kilo almazlar, çoğu zayıf insanlardır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.