Astrolojiye İnanmalı Mıyız?

03.05.2018
10
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Astrolojiye İnanmalı Mıyız?
oy

Gezegenler, yıldız takımları ile asteroidler sırasıyla keşfedilmeye başlandıktan sonra, insanoğlunun ulaşamayacağı uzaklıkta olan bu gök cisimlerine kutsal ve önemli anlamlar yüklenmeye başlanmıştır. Astrolojiye İnanmalı Mıyız?Tarih skalasında astroloji zaman zaman kralların dahi son derece ciddiye aldıkları bir kader yorumlama aracı olarak kullanılmıştır.

Astrolojiye İnanmalı Mıyız?

Astroloji Bir Fal Çeşidi Değildir. Astronomi Bilimi İle Sıkı Sıkıya Bağlı Olduğundan Çıkması Beklenen Sıran Bir Faldan Daha Güvenilir Ve Kişiye Özeldir

Gökyüzünün doğduğumuzda bulunduğu durumu her bir ayrıntısıyla bire bir olmak üzere bir daha asla aynı hale gelmeyecektir. Bu yüzden doğmuş ve doğacak herkesin yıldız haritası kişinin şahsına özeldir.

İyi bir astrolog tarafından haritamızın incelenip yorumlanması ile kendimiz, geçmişimiz, ideallerimiz ve iç dünyamıza ilişkin önemli keşifler ve farkındalıklar yakalayabilir, zayıf ve güçlü yanlarımızı daha yakından tanıyabiliriz. Astrolojiye İnanmalı Mıyız? Hatta gezegenlerin hareketleri ile alacağımız önemli kararlara ilişkin zamanları doğru ayarlayarak gökyüzünün enerjisinden faydalanabiliriz.

Astroloji

Astroloji, bize bol kazançlı bir iş ilanının hangi şirketten verildiğini değil, mutlu ve başarılı olabileceğimiz bol kazançlı işi hangi tarihler arasında hangi platformlarda ararsak bulabileceğimizi söyler. Sonuç olarak haritanız yorumlandığında gezegen ve yıldız enerjilerine zaten kendiliğinden inanacaksınızdır.

Astroloji Yorumları Güvenilir Ve İşinin Ehli İnsanlar Tarafından Yapıldığı Zaman İnanılması Gereken Bir Yorum Sanatıdır

Her ne kadar üniversitelerde Astroloji eğitimi veren bir fakülte bulunmuyor olsa da, tıpkı bir üniversite eğitimi ve sonrasındaki staj tecrübesi gibi, teorik bilgi – beceri isteyen bir uğraştır.Astrolojiye İnanmalı Mıyız? Zira çok yönlü düşünme ve objektif yorum yapma yeteneği gerektirdiğinden uzman bir astrolog tarafından yapılan yorumların tamamının hedefini tutturduğu görülecektir. Astroloji Bakımdan aslında önemli olan soru astrolojiye inanılıp inanılmaması değil, hangi astroloğa inanılması gerektiğidir. İşinin ehli bir astrolog kişiye kendisini daha iyi tanıtarak hayata karşı alabileceği aksiyonları anlatır ve asla sübjektif bir yönlendirme yapmamalıdır.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.