Burçlar Ve Özellikleri

23.03.2018
443
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
Burçlar Ve Özellikleri
4/5 - (1 oy)

Astroloji alanına giren 12 tane güneş burcu vardır. Burçlar Ve Özellikleri Burçlarınız sizin hayatınız, iş hayatınız, kariyeriniz, sevdiğiniz şeyler, uğurlu sayılarınız ve benzeri şeyler hakkında size bilgiler sunar.

Burçlar

Koç Burcu

Boğa Burcu

İkizler Burcu

Yengeç Burcu

Aslan Burcu

Başak Burcu

Terazi Burcu

Akrep Burcu

Yay Burcu

Oğlak Burcu

Kova Burcu

Balık Burcu

Burçlar Ve Özellikleri

Koç Burcu: Koç burcunu tanımlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Bu burç keskin ve kararlı bakışlarıyla hedeflediği konular üzerinde hakimiyet sağlar. Yenilgi kelimesi ile onu bir arada kullanmamalısınız. Koç burcu realist ve idealisttir. Burçlar Ve Özellikleri Çok hızlı düşünebilen yapılarından dolayı onlara yetişebilmek çok zordur.  Çocuk gibi saf biridir. Fiziksel yapı olarak, uzun yüzlü ve uzun boyludurlar. Kolları ve bacakları güçlüdür. Genellikle esmer ve kıvırcık saçlıdırlar. Ayrıca spora çok meraklıdırlar.

Boğa Burcu : Boğa burcu sapasağlam bir burçtur. Onu olduğu gibi kabul etmek zorundasınızdır. Boğalar canınızı sıkacak hiçbir şey yapmazlar. Fiziksel olarak boğalar, kısa boylu ve kısa bir boyunları vardır.  Esmer tenli gür ve kıvırcık saçlıdırlar. Özellikle boğa kadınları genç yaşta çok güzel olmalarına rağmen, ileri yaşlarda yüz hatları hantallaşır ve kalın bir bedene sahip olurlar.

İkizler Burcu : İkizler insanının farklı özellikleri vardır. O değişimleriyle vardır ve bundan oldukça mutlu olur. Gözlemciliği çok kuvvetlidir fakat bir konu üstüne çok odaklanmayı sevmez. Kimse ile bir yarış içinde değildir. Fiziksel olarak ikizler, güzel bir fizikleri vardır. Uzun boy, uzun kol ve bacaklara sahiptirler. Genellikle koyu kumral saçlara ve kahverengi saçlara sahiptirler.

Burçların Hayatımızdaki Önemi

Yengeç Burcu : Yengeç burcu yaşamda yarışmayı öğrenmemiştir. Sakin ve durgun bir kişiliği vardır. Onun duygularıyla başı hep derttedir.  Fiziksel olarak yengeç burcu, soluk ve beyaz tenlidir. Orta ve kısa boyludurlar. Gözleri genelde kahverengi ve mavidir. Saçları mat ve kahverengi olur.

Aslan Burcu : Yaşamında yenilgiye tahammül edemeyen bir burçtur. Gururlu ve vakur bir hâli vardır. Ayrıca hükmetmeye çok alışmıştır. Romantik ve aşıktırlar. Bulundukları her ortamda sevgilerini ilan edebilirler. Fiziksel olarak aslan burcu, omuzları geniştir ve kasları gelişmiştir. Boyları genelde uzundur.  Açık renk saçları vardır. Pembe, beyaz tenleri vardır. Gözleri iyi görür.

Başak Burcu : Başak insanları akıllı ve pratiktir. Çok eleştiricidir. Fakat çok can alıcı iltifatları vardır. Başak burcu fiziksel olarak, uzun boylu ve ince bellidir. Yüzü beyaz veya esmerdir. Saçları genellikle koyu renkli ve uzundur.

Terazi Burcu : Onların büyülü bir havası vardır. Kararsızdırlar. Ritmik hareketleri ile dans eder gibi bir hayat sürer.  Fiziksel olarak terazi burcu, çok güçlüdür. Uzun boylu, ince vücutludurlar. Genellikle düz kahverengi saçları vardır. Yuvarlak yüzlü, koyu gözlü ve beyaz tenlidirler.

Burçların Önemi

Akrep Burcu :Akrep insanları tutku insanıdırlar. İçlerindeki yüksek duygulardan dolayı gizemli bir kişiliğe sahiptirler. Aynı zamanda aşk yaşantıları bir hayli gizlidir. Akreplerin fiziksel yapıları bir hayli ilginçtir. Orta ya da uzun boylu olabilirler. Kalın fakat düzgün bir bedenleri vardır. Saçları koyu renkli ve dalgalıdır.

Yay Burcu :Yay burçları felsefi konularda gayet başarılıdırlar. Yay burcu insanları iyimserliktendir. Ayrıca yay burcu insanları çok heyecanlıdırlar. Yay burcunun uzun boylu, ince ve yağsız bir bedeni vardır. Kahverengi saçları ve pembe, beyaz bir teni vardır.

Oğlak Burcu : Oğlaklar geleceği ayrıntılı bir biçimde planlamaya çalışırlar. Bu özelliklerinden dolayı sık sık depresyona girerler. İşleri ile aşırı meşgul olurlar. Fiziksel olarak kısa boylu ve ince yapılıdırlar. Saçları genelde siyahtır. Güzel bir yüz yapıları vardır.

Kova Burcu : Kova burçlarının hayal güçleri sınırsızdır. Kovalar dik kafalıdırlar. Kova burcu insanlarının sevecen tavırları vardır. Genellikle bencil değildirler. Sevdiklerine sahip çıkarlar. Fiziksel olarak genellikle uzun boyludurlar. Açık sarı saçları ve kahverengi gözleri vardır. Ayrıca kova kadınlarının yüzleri çok güzeldir.

Balık Burcu : Balık burcu insanları sabırlı ve eli açık insanlardır. Çok büyük bir ikna yetenekleri vardır. Dürüst ve vicdan sahibi insanlardır. Balıketli olup kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli ve kahverengi gözlüdürler. Balık burcu insanları kilo almaya meyillidirler.

Sizlere burçlardan bahsettik umarım yazımız sizlerin bilgisine bilgi katmıştır Burçlar Ve Özellikleri ile ilgili detaylara ulaştınız ziyaret ettiğiniz için mutluyuz…