Carioca Boya

03.05.2021
8
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Carioca Boya

Carioca Boya Özellikle 6 ve 36 ay aralığındaki çocuklarımız için resim yapmak ve boyama aktiviteleri oldukça keyiflidir. Bu gelişim yaşlarındaki çocukların el kullanma becerilerini geliştirmeleri için boyama, şekil çizme çocuklarımızın gelişimi için oldukça faydalı aktivitelerdir. Çocuklar 3 yaşını doldurduktan sonra, el ve göz koordinasyonları gelişir ve materyalist nesnelerin ne anlama geldiğini öğrenmeye başlar. İşte bu yüzden çocukların birçoğu özellikle 3 yaşından sonra resim yapmaya başlar. Fakat 0 -3 yaş aralığındaki çocuklar için resim yapmak biraz zor olduğu için bu yaş grubunda yer alan çocukların serbest çizim alanları olmalıdır. Bundan dolayı çocukların gelişimi ve sağlıklı şekilde hobi edinmeleri için güvenilir boyalara ihtiyaçları vardır. Carioca boya çeşitleri çocuklar için sağlıklıdır, çünkü çocuk sağlığını tehdit edici herhangi bir madde içermemektedir.

Carioca Boya Çeşitleri

Birçok çeşidi olan Carioca boyalar çocuklarınızın en güzel vakit geçireceği oyunlardan biridir. Şimdi sizlere Carioca boya çeşitlerinden bahsedelim, 12’li yıkanabilir keçeli kalem, 6’lı Teddy Mum boya, 12’li elleri kirletmeyen pastel boya kalemi, 6’lı Teddy Jumbo bebek yıkanabilir boya kalemi, yıkanabilir 8’li boya kalemi, 12’li Jumbo bebek süper yıkanabilir keçeli boya kalemi, Jumbo keçeli 12’li boya kalemi, yıkanabilir Neon 8’li keçeli boya kalemi, 12’li Kokulu keçeli boya kalemi, Teddy Jumbo 12’li keçeli boya kalemi, Jumbo pastel boya 8’li, Jumbo bebek süper yıkanabilir keçeli boya kalemi ve daha birçok ürün grubu bulunmaktadır.

Oyuncak Marketi

Oyuncak dendiği zaman sektörde lider kurum sizlere en iyi destekleri iletmektedir. Oyuncak Marketi sizlerle Daima sizlere yardımcı olabilmek için çalışmalara devam ediyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.