Web Sitesini İlk Sayfada Çıkartma Yolları

29.05.2020
15
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Web Sitesini İlk Sayfada Çıkartma Yolları
oy

Web sitenizde özgün içeriğe yer verin, Üşenmeden bilginiz olan içerikleri girerek kullanıcılara fayda sağlayacak paylaşımlar yapın. Sosyal medyayı çok iyi kullanın sosyal medyadan içerikler çekmeye çalışın.

  • Hızlı Açılan Web Sitesi

Web sitenizin hızlı açılmasını sağlayın. Bunun için sizin yapabileceğiniz resim boyutlarını dikkatli boyutlandırmalı sitenizi Home Page sayfası açılış hızının önemi Google’de ilk sayfada çıkmak isteyenlerin en önemli özelliğidir, SSD Sunucuları tercih edin.

  • Her gün En Az 1 Özgün İçerik Girin

Web siteniz için her gün 1 özgün içerik girmeye çalışın böylelikle hem kullanıcılara değer katan ve takip etmelerini sağlayacak bir web sitesi olacak. Hemde google gözünde değerli günlük bot göndermeyi deneyecektir, Web Sitesini İlk Sayfada Çıkartma Yolları Her gün düzenli içerik girmek Alexa değerine büyük etkisi vardır.

  •  Wordpress Kullanıyorsanız Seo Eklentisi Kurun

WordPress Google tarafında çok sevilen bir cms yazılım sistemidirÇ Dünyada websitelerin %70 den fazlası wordpress kullanmaktadır. Sizinde web siteniz wordpress ile oluşturulduysa şanslısınız. Seo eklentisi olarak sizlere Yoast SEO kullanmanızı öneririm , iyi bir ayar ve optimizasyonla iyi işler yapacaktır.

  • İçeriklere Fotoğraf Ekleyin

Yazdığınız makalelere kendi çektiğiniz yada size ait fotoğrafları ekleyerek. Google görsel aramadan web sitenize hem ziyaretçi çekecek hemde sitenizde kalma süresinde büyük etki sağlayacaktır. Seo Umarım sizlere googlede üst sıralarda yer almanızı sağlayacak Web Sitesini İlk Sayfada Çıkartma Yolları isimli yazımızı beğenmişsiniz ve sizlere faydalı olmuştur.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.