Türk Telekom Hattına Numara Nasıl Taşınır?

03.10.2022
38
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Türk Telekom Hattına Numara Nasıl Taşınır?
5/5 - (1 oy)

Türk Telekom Hattına Numara Nasıl Taşınır? Numaranızı taşımak için Türk Telekom yetkili bayisine gitmeniz gereklidir. Eğer hattın sahibi sizseniz kolayca numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz. Gerekli olan tek evrak kimlik fotokopisidir ve bunu bayi içinde sizlere temin edecekler. Numaranızı taşıdıktan bir veya iki gün sonra numaranız taşınmış olacaktır. Sizlere verilen yeni sim kartı telefonunuza takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Aradaki bir, iki gün ise eski hattınız ile görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Hattına Numara Nasıl Taşınır?

Numaranız taşındıktan sonra Türk Telekom mobil üzerinden giriş yapmayı unutmayın. Uygulamada faturanız ve kalan bakiye, internet, mesaj ve konuşma dakikalarınızı buradan görebilirsiniz. Türk Telekom kampanyalarına göz atmayı unutmayın. Buradan basit bir şekilde hattınıza yüklemede yapabilirsiniz.

Türk Telekom ülkemizin en çok tercih edilen iletişim şirketleri arasındadır. Bu şirkete oldukça talep fazla olmaktadır. Haklı olarak hızlı kaliteli hizmet almak isteyenler tercihen Türk Telekom tercih edilmektedir.