Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Gösteren 10 Sebep

24.09.2022
27
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-
Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Gösteren 10 Sebep
oy
Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Gösteren 10 Sebep Kadınların en büyük korkularından biri hiç şüphesiz ki çok sevdikleri eşleri tarafından aldatılmaktır. Onca zaman boyunca emek verdikleri ilişkilerini ne yazık ki aldatıldıkları için bitirirler. Eğer siz de erkek arkadaşınızın sizi aldattığından şüphe ediyorsanız bu yazıyı muhakkak okumalısınız. İşte karşınızda erkek arkadaşınızın sizi aldattığını gösteren 10 büyük sebep…
  • Artık Sizinle Daha Az Zaman Geçirmeye Başladıysa…

En büyük aldatma şüphesi kesinlikle erkek arkadaşınızın artık sizinle daha az zaman geçirmeye başlamasıdır. Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Gösteren 10 Sebep Bir erkek bir kadını seviyorsa onunla çok zaman geçirmek ister. Fakat sevgisi bitmişse artık o kişiyle daha az vakit geçirmeye başlamış demektir. Bu durum her zaman böyle olmuştur. Ne yazık ki erkek arkadaşınız sizi aldatıyor olabilir. Bu şüpheye düşmekte de sonuna değin haklı olduğunuzu bilmelisiniz.

  • Özel Günleri Unutuyorsa…

Doğum günleri, tanışma yıldönümü, evlilik yıldönümü gibi önem arz eden günler hiçbir zaman unutulmamalıdır. Erkek arkadaşınız ilişkinizin ilk zamanlarında özel günleri unutmuyordu. Fakat zaman içerisinde bugünleri unutmaya başladı. Tam da bu noktada sizi aldattığından şüphe ediyor olabilirsiniz. Elbette ki bu konuda herhangi bir kesinlik yoktur. Fakat ihtimallerin üzerinden ilerlemek de bazen size fayda sağlayabilir.

  • Ufak Konularda Sık Sık Yalan Söylüyorsa…

Hiç yalan söylemeyen erkek arkadaşınız bir anda pembe yalanlar söylemeye başladıysa kırmızı alarm verme zamanınız geldi de geçiyor demektir. Eğer en ufak konuda bile yalanını yakalamaya başladıysanız mutlaka bundan kötü bir koku çıkacaktır. O nedenle kesin aldatıyor demeden evvel hareketlerini tekrar tekrar kontrol edin. Buna göre de ilerlemiş olursunuz. Umarız sizi aldatmıyordur.

  • Sizi Manipüle Etmeye Çalıştığını Sezinlediyseniz…

Erkekler sevgililerini aldattıkları zaman manipülatif bir bakış açısı ile ilerlemeyi tercih ederler. Kimimiz buna günah çıkarmak ya da vicdan aklamak da deriz. Size sürekli olarak “hayatım ne alakası var? sence ben öyle biri miyim? orada onu demek istemedim, sen her şeyi yanlış anlıyorsun” gibi cümleler kurarlar. Hatta günümüzde bu duruma gaslighting de denir. Kötü yönlendirme olarak da bilinir. Dikkatli olunuz.

  • Kendinizle Alakalı Yeni Bir Şey Yaptığınızda Fark Etmiyorsa…

Saçlarınızı kestirdiniz, kirpiklerinizi yaptırdınız ya da dudağınıza dolgu yaptırdınız. Ama hiçbirini fark etmiyor? Yani aslında size odaklı değil, aklını kurcalayan başka bir olay ya da kişi var. Bu her zaman aldatmaya yorulamaz. Fakat bir erkek gerçekten sevgilisiyle alakalı fiziksel yönlü değişimleri fark etmemeye başladıysa bu durum son derece riskli olur. Muhtemelen ilgi duyduğu ve önemsediği başka bir kadın vardır.

  • Sizinle Hiçbir Derdini Paylaşmamaya Başladıysa…

Bir erkek dertlerini eşine ya da kız arkadaşına anlatmıyorsa muhakkak anlattığı başka biri vardır. Elbette bu kişi yakın bir erkek arkadaşı da olabilir. Fakat günümüzde aldatılan birçok kadın bu durumdan şikayetçidir. Derdini hayatındaki kadına açamayan erkekler genel olarak başka kadınlara yönelirler. Çünkü kendi eşi ya da sevgilisi anne konumuna geçmeye başlar, erkek de bu durumdan sıkılır ve ilgiyi başka yerlerde arar.

  • Sürekli Gizli Bir Şekilde Telefon Görüşmeleri Gerçekleştiriyorsa…

İşte bu konudaki en tehlikeli madde bu olur. Eğer erkek arkadaşınız sürekli bir halde gizli telefon görüşmeleri yapıyorsa buna dikkat edin deriz. Çünkü bugüne bakınca birçok kadının aldatılma durumunda böyle meselelerle karşılaştığını biliyoruz. Bu tür telefon konuşmaları genelde banyo ve tuvalet gibi tek kişilik bölümlerde gerçekleştirilir. Erkek arkadaşınız her yere telefonu ile gidiyorsa bu konuda bir şeyler yapmanız gerekecektir.

  • Durduk Yere Herhangi bir Konuda Kavga Çıkarmayı Huy Edindiyse…

Sakince oturuyorken bir anda parlaması, sizinle kavgaya tutuşması hiç de iyi şeylerin habercisi değildir. Bu durum nadiren belli sebeplere dayalı gerçekleşiyor ise aldatılma konusunda panik yapmanıza gerek yoktur. Ancak sık sık gerçekleşiyor ve gerçekten alakasız konularda kavga çıkıyorsa muhakkak bu durumu bir araştırın deriz. Erkek arkadaşınızın yaşamında onu size karşı kışkırtan bir kadın olabilir. Bu kadının kim olduğunu ve ne zamandan beri erkek arkadaşınızın hayatında olduğunu anlamak için ipuçlarını takip etmelisiniz.

  • Size Saygısız Davranmaya Başladıysa…

Her ilişkinin olmazsa olmazı her daim saygıdır. Saygı duygusu hiçbir şekilde pekişmemiş olan ilişkiler ne yazık ki bitmeye mahkum olan ilişki çeşitlerindendir. O nedenle de erkek arkadaşınız size sürekli olarak saygısız laflar ediyorsa ve bunu sözlü şiddetle destekliyorsa ne yazık ki aldatılıyor olma ihtimaliniz son derece yüksek haldedir. Bu yüzden size saygısız davranan biriyle devam etmemeli, bu ilişkiyi noktalamalısınız.

  • Başkalarına Karşı Mutlu Size Karşı Keyifsizse…

Erkek arkadaşınız herkese karşı güler yüzlü size karşı somurtkan davranıyorsa orada bir durum var demektir. Erkek Arkadaşınızın Sizi Aldattığını Gösteren 10 Sebep Bu birkaç görülürse sorun yok fakat sürekli aynı şey dikkatinizi çekiyorsa lütfen harekete geçmeye başlayın. Öncelikle açıkça sorun. Onun kalbini kıracak herhangi bir şey yapıp yapmadığınızı net biçimde öğrenin. Buna rağmen size surat asmaya devam ediyorsa hayatında başka ve yeni biri olabilir, dikkat edin deriz.