Kadın Bakım Seti Markaları Nelerdir?

27.10.2018
2
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
Kadın Bakım Seti Markaları Nelerdir?

Kadın Bakım Seti Markaları Nelerdir?  Kadınlar her yaşta bakım yapmaya oldukça özen gösteriyorlar. Güzelliği korumak ya da daha güzel görünmek adına yapılan bakımlar oldukça çeşitlilik gösteriyor. Kadın bakımı denildiğinde önümüze çok fazla marka çıkıyor. Birçok markanın hem yaşlanma karşıtı hem rahatlatıcı olarak pek çok seçenekte ürünleri bulunuyor. Sizlere 2 farklı kategoride sunacağımız markaların bakım setlerinden umarım kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Kadın Bakım Seti Markaları Nelerdir? 

 Cilt Bakım Seti Markaları

 1- Lancome Cilt Bakım Seti

Fransa merkezli kozmetik markasının ürünleri oldukça iddialı. Ürünleri biraz pahalı gibi görünse de kalitesiyle fiyatları hak ediyor gibi görünüyor. Set olarak gece ve gündüz kremlerini tercih edebilirsiniz.

Lancome Cilt Bakım Seti

Lancome Cilt Bakım Seti

 2- Clarins Cilt Bakım Seti

Yine Fransız kökenli bir kozmetik markası daha olan Clarins daha çok doğal ürünlerden yana. Kimyasallar gözünüzü korkutuyorsa, doğallıktan yanaysanız mutlaka denemeniz gereken bir kozmetik markası. Özellikle güneş koruyucu setleri oldukça tercih ediliyor. Memnuniyet konusunda garanti veren markalardan biri.

Clarins Cilt Bakım Seti

Clarins Cilt Bakım Seti

 3- Clinique Cilt Bakım Seti

New York kökenli marka cilt bakımı konusunda en meşhur en iddialı markalardan biri. Kurucuları arasında Estée Lauder olduğunu düşünürsek iddiasının boş olduğunu söyleyemeyiz. Ayrıca satış noktalarında güzellik uzmanları sizlere hangi cilt tipinde olduğunuzu söyleyip ona göre doğru bir set almaya yönlendirme konusunda eğitimliler.

Clinique Cilt Bakım Seti

Clinique Cilt Bakım Seti

 4- Nuxe Cilt Bakım Seti

Yine Fransa kökenli bir marka olan Nuxe doğa dostu markalardan biri. Güzelliğin doğadan ve içten geldiğine inanan marka Fransız kadınlarının duru güzelliklerini yansıtıyor diyebiliriz. Özellikle yüz bakım setlerinde çok başarı olan firmayı doğallıktan gelen güzelliği seviyorsanız sizler de deneyebilirsiniz.

Nuxe Cilt Bakım Seti

Nuxe Cilt Bakım Seti

 5- Vichy Cilt Bakım Seti

L’Oréal markasının laboratuvarlarından olan kozmetik firması bakım konusunda uzman markalardan biri. Yine Fransa kökenli markalar arasında olan L’Oréal ve Vichy Fransızların güzelliklerine ne kadar düşkün olduklarını bizlere gösteriyor. Özellikle deri üstü sağlık ve güzellik ürünleriyle dikkat çeken firmayı merak ediyorsanız sizler de bakım setlerini deneyebilirsiniz.

Vichy Cilt Bakım Seti

Vichy Cilt Bakım Seti

 Saç Bakım Seti Markaları

 1- Kerastase Saç Bakım Seti

Saç bakım ürünlerinde de yine Fransa kökenli bir markayla karşılaşıyoruz. Saç tipinize ve saç derinize özel ürünler bulabileceğiniz bu marka saçlarınız sizlere için sağlıklı setler sunuyor.

Kerastase Saç Bakım Seti

Kerastase Saç Bakım Seti

 2- L’Oréal Professionnel Saç Bakım Seti

Kozmetikte Fransa egemenliğinin en büyük isimlerinden biri elbette ki L’Oréal Professionnel markası. Özellikle işlem görmüş saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı karşılayabileceğiniz ürünleriyle sizleri kendisine bağlayacak bakım setlerini denemelisiniz.

 L'Oréal Professionnel Saç Bakım Seti

L’Oréal Professionnel Saç Bakım Seti

 3- Bioderma Saç Bakım Seti

Elbette yine Fransa kökenli dermokozmetik markası Bioderma’nın setlerini sadece eczanelerde bulabilirsiniz. Dermokozmetik ürünleri arasında fiyatı en yüksek olan markalardan biri. Eğer ki saçlarınızla ilgili çözemediğiniz sorunlarınız varsa deneyebilirsiniz.

Bioderma Saç Bakım Seti

Bioderma Saç Bakım Seti

 4- Nature’s Saç Bakım Seti

Yine dermokozmetik bir marka olan Nature’s ürünleri zengin içerikleriyle dikkat çekiyor. Saç bakım ürünlerinin dışında vitaminleri de olan marka bu konuda da oldukça iddialı.

Nature's Saç Bakım Seti

Nature’s Saç Bakım Seti

5- Ashley Joy Saç Bakım Seti

Bedenimize, tenimize, saçlarımıza tümüyle iyi bakmayı savunan marka doğal ürünler kullanan firmalardan biri. İddiaları oldukça büyük. Kurucusu bu ürünleri öncelikle kendi için hazırladığını ifade ediyormuş. Zeytinyağlı ve argan özlü saç bakım seti ürünleriyle denemeye değer bir marka. Kadın Bakım Seti Markaları Nelerdir? yazımızda okurlarımıza kaliteli ve prestijli ürünleri sıraladık umarım severek okumuşsunuzdur.

Ashley Joy Saç Bakım Seti

Ashley Joy Saç Bakım Seti

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.