Sharp Buzbolabı Servisi

27.10.2018
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Sharp Buzbolabı Servisi
oy

İstanbul’un Sharp servisi olarak, ev aletleri, klima ve kombi cihazlarınıza hızlı ve garantili Sharp teknik servis sağlamak için bölgemizde her gün en az 2 teknik servis aracı sağlıyoruz. Bu sayede zaman tasarrufu sağladığımız için araçlarımız yedek parça olarak tedarik edilmekte. Böylece yerinde tamir edilerek paradan tasarruf edilebilmektedir. Size hem nakliye maliyetinden hem de hızlı ve size para kazandıracağından size daha güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Sharp Servisi

Her gün, müşterilerimizin çoğunun yaptığı gibi, Sharp Servisi kayıtlarınızı oluşturmak ve sorunlarınızı zahmetsiz ve optimum bir şekilde çözmek için telefonlarımızdan bizi arayın.
İstanbul Sharp Servis. Beyaz Eşya İklimlendirme ve Kombi Servisi Telefon 0216 469 34 35

Sharp, bugün dünyada üstünlüğünü sağlamış ve beyaz eşya üretimi ile yeni nesil cihazın satın alınmasındaki önemli aşamaların bir sonucu olarak. Kullanıcılara erişim sağlamaktadır. Geleceğin teknolojik harikasını ülkemizdeki ve dünyadaki milyonlarca kullanıcıya getiren Sharp. Kalitenin sembolü olarak kalitenin simgesi olarak da bilinir.

Sharp Buzdolabı Servisi


Günümüzde yirmi yıldır asia beyaz eşya üretimi, teknik servis, bakım, onarım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra, günümüzde. İstanbul şehrinde, Sharp Servis onlarca şubemizle birlikte hareket eden firmamız. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlar.

Hizmet sunumu ve başarıları ile İstanbul bölgesinde uzun süredir hizmet veren şubemiz Sharp İstanbul Servisi. Bugünün şirket konseptine paralel olarak hizmet kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm çalışmalarında en yeni teknik ekipmanlarla çalışan şubemiz, eğitimli personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sharp Onarım Hizmetleri

Bölgede dünya ölçeğinde hizmet sunarak önemli bir yere sahip olan İstanbul Sharp Servisi, beyaz eşya teknik servis. Bakım ve onarım hizmetleri alanında liderdir ve her işte titizliği ile başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Daha kaliteli ve daha kaliteli hizmet veren İstanbul Sharp Servis, bölgedeki hızlı taşımayı sağlamak için Mobil Teknik Servis uygulamasını hayata geçiriyor. Şube hizmetimizden yararlanmak için 7/24 açık olan Çağrı Merkezimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz : https://istanbulsharpservisi.org 0216 469 34 35 – 0532 202 78 15

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.