Gaggenau Servis Merkezi

11.10.2019
36
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Gaggenau Servis Merkezi
oy

İstanbul, nüfus bakımından ülkemizin en kalabalık kentidir ve bu nedenle hane sayısı en fazla olan şehirdir. Genel hizmet sektörüne baktığımızda da bu durum, özellikle İstanbul’da, Türkiye en çok talep gören durumda. Türkiye’nin dört bir köşesinde, garantili kalite ve hizmet sunan “Özel Gaggenau Hizmeti”, kendisine İstanbul olarak düştüğünü özellikle biliyor.

Gaggenau Servis Merkezi

Müşterilerimize daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul’u iki bölgeye ayırdık.  Gaggenau Servis Merkezi Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan mobil servis araçlarımız, size en hızlı hizmeti verebilmek için gün boyunca alınan servis talepleri doğrultusunda hareket eder. Çağrı merkezimizle sürekli iletişim halinde olan teknisyenlerimiz adresinize en kısa sürede ulaşmakta ve sorunlarınıza profesyonellik çerçevesinde cevap vermektedir.

Anadolu yakasındaki hemen hemen bütün Anadolu bölgelerine ve Anadolu yakasındaki Kadıköy, Maltepe, Çekmeköy, Sancaktepe gibi bölgelere servis hizmetimiz bulunmaktadır. Aynı şekilde Anadolu yakasında da Beşiktaş, Mecidiyeköy, Bakırköy gibi ilçeler başta olmak üzere tüm ilçelerde kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir.

Gaggenau Servisi

Verdiğimiz hizmette kalite ve hızın yanı sıra, kullandığımız tüm yedek parçalar 1 yıl Özel Gaggenau Özel Servis İstanbul’da garanti kapsamındadır. Aynı şekilde, emek hizmetlerimizden doğabilecek sorunlarınız için size 1 yıl garanti veriyoruz. Arzu ederseniz, özel Gaggenau Servis Merkezimize 0216 540 00 23 numaralı telefonu arayarak veya web sitemizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizden 7 gün 24 saat talep alır ve adres bilgilerinizi en yakın servis araçlarımıza iletir. Gaggenau Servisi İstanbul’daki en güvenilir Gaggenau servisinden hizmet almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.