Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

27.03.2018
8
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?
oy

Hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek, onun da sizden hoşlanmasını istiyorsanız bu o kadar da zor değil. Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? Fazla duygusallığa kapılmadan ve karşı tarafı sıkmadan istediğiniz erkeği kendinize çekmeniz mümkün.

Erkekler Nelerden Etkilenir?

Erkekler buna kızabilir ama gerçek şu ki erkekler basit varlıklar. Yani basit kelimesi karışık olmadıkları manasına geliyor. Onları analiz etmek gayet kolay. Bilimsel olarak da kadınların daha kompleks oldukları kanıtlanmış.
Erkekleri etkileme yollarından en önemlisi bakımlı olmaktır. Güzellik istisnasız her erkek için en başta gelir. Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? İlk başta bir kadının onlar için göze hitap etmesi gerekir. Bunun için dünya güzeli olmanıza gerek yok. Bakımlı olan her kadın güzeldir. Bir erkeği etkilemenin ön koşulu bakımlı olmaktır diyebiliriz.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Peki, bakımlı ve şıksınız. Karşı tarafın ilgisini çektiniz ve ilk aşamayı geçtiniz. Sonrasında duruşunuza ve tavrınıza dikkat etmelisiniz. Kendine güvenen bir kadının çevresini etkilemesi zor olmayacaktır. Kendine güveni olan ve çok soğuk durmayan tipteki kadınlar erkeklerin dikkatini daha çok çeker. Abartılı davranışlardan kaçının.

Kendiniz gibi davranırsanız hoşlandığınız erkek size karşı daha rahat ve konuşkan olur. Araya mesafe koymayın. Sadece biraz gizemli olmalısınız. Karşı tarafta size karşı hep bir merak uyanmalı. Erkekler şımartılmayı çok severler. Onları övecek cümleler kurun. Bunu yaparken aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Abartırsanız karşı tarafa itici görünürsünüz.

Onunla çok ilgilenmiyormuş gibi davranın. Bir erkek ne kadar şımartılmak istese de aşırı ilgiden bunalabilir. Sürekli arayıp, mesaj atarsanız ellerinizden uçup gidecektir. Başarılı bir iş hayatınızın olması veya ideallerinizin olması uzun soluklu ilişki isteyen bir erkek için çok önemlidir. Erkeklerin çoğu çalışkan ve azimli kadınlardan hoşlanır. İster erkek ister kadın olsun herkes sürprizleri çok sever. Onu yine abartılı olmayacak şekilde ara sıra şaşırtın.

Bir Erkek Sizden İlk Başta Etkilenmediyse Hemen Vazgeçmeyin

Erkekler karşı cinsi reddettiğinde bu sonucun değişme ihtimali vardır. Kadınlarda bu durum daha nettir. Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?  Bir kadın istemiyorsa istemiyordur. Erkekler biraz daha bu konuda esnektirler. Örneğin sizi ilk görüşte dış görünümünüze bakıp beğenmeyen bir erkek başka bir ortamda sizi çok beğenip size hiçbir şey olmamış gibi daha farklı yaklaşabilir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.