Erkekler Sevgilisi Yanındayken Neden Başkasına Bakar?

12.04.2018
0
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Erkekler Sevgilisi Yanındayken Neden Başkasına Bakar?

Kadın erkek ilişkilerinde güven durumu her zaman muallakta kalan bir konudur. Özellikle ilişkinin başlarında genellikle kadınlar daha çok kıskanç ve erkeklere karşı güven duyguları daha az olmaktadır. Erkekler Sevgilisi Yanındayken Neden Başkasına Bakar? Bu kimi erkeklerde de kadınlar gibi olabilmektedir. Daha sonra ilişkinin ilerlemesiyle beraber ve tarafların birbirlerine verdikleri sözler ya da yaptıkları hareketlere göre, kişilerin ilişki içinde birbirlerine duydukları güven duygusu artmaktadır. Fakat bazı durumlar vardır ki; kadınların erkeklere olan güvenleri azalmakta hatta kimi zaman güven duygusu yerle bir olmaktadır.

Erkekler Sevgilisi Yanındayken Neden Başkasına Bakar?

Kadınların güven duygusunun azalmasında ya da yıkılmasındaki en temel neden; tabi ki de hayatındaki erkeğin onu aldatmasıdır. Burada aldatmadan kasıt, kimi zaman fiziksel, kimi zaman ruhsal kimi zaman ise bedensel olabilmektedir. Tabi ki aldatılmanın her türlüsü kadınların güveninin azalmasına ve kendilerini eksik hissetmelerine sebep olmaktadır.

 ERKEKLERİN BAŞKA KIZA BAKMALARININ SEBEPLERİ;

Burada erkekler ikiye ayrılmaktadır. Kimisi hayatında bir kadın olmasına rağmen hala gözü dışarıda olup başka kızlara da bakan erkekler, diğeri ise hayatında hiçbir kadın olmayan ve hayatlarına bir kadını almak istedikleri için dışarıdaki kızlara bakan erkeklerdir. Eğer ikinci kategoriye giriyorsanız, bu baktığınız kız rahatsız olmadığı ya da onu erkek bakışları ile taciz etmediğiniz sürece, bir suç sayılmayacaktır.

 SEVGİLİSİ OLAN ERKEKLERİN BAŞKA KIZLARA BAKMASININ NEDENLERİ;

Bu durum bir kadın için hayatında yaşayabileceği en kötü duygulardan biridir. Sevgilisine sonsuz güvenen bir kadın için, onu dışarıda başka kızlara bakarken görmek, her kadını yaralayacaktır.

Bu kategoride aslında kendi içinde ikiye ayrılabilir. Erkekler Sevgilisi Yanındayken Neden Başkasına Bakar? İlki; sevgilisinin yanında iken başka kızlara bakan erkekler, diğeri ise hayatında bir kadın olan fakat sevgilisinin yanında değil, yanında sevgilisi yokken başka kızlara yan gözle bakan erkeklerdir. Her iki erkek tipide, kadınları derinden yaralayan ve üzen erkeklerdir.

erkekler sevgilisi yanındayken neden başka kıza bakar Hayatında bir kadın olan erkeklerin başka kızlara bakmasının hafifletici hiçbir nedeni olmamakla beraber, belli başlı nedenleri; sevgilisini artık beğenmemeleri, gözlerinin hala aç olması ve erkeksi içgüdülerle hareket etmeleri, her kıza sahip olmak istemeleri ve uçkur düşkünlükleri olabilmektedir. Bunların haricinde kimi erkekler ise, sadece sevgilisini aldatmanın ona verdiği haz için bile bu yola başvurabilmektedir.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.