Hamileliğin En Güzel Yönleri

12.04.2018
29
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Hamileliğin En Güzel Yönleri

Hamileliğin En Güzel Yönleri  Kadınların belki de en anlamlı hayallerinden olan hamilelik bebekleriyle daha doğmadan beraber vakit geçirebildikleri en güzel zamanlardır. Hamilelik her kadın için farklı durumlara sebep olsa da bazı etkileri her kadın için aynıdır. Elbette sıkıntılı yönleri olsa da hamileliğin çok güzel yönleri de vardır. İşte hamileliğin en güzel yönleri;

Hamileliğin En Güzel Yönleri

Prensesler Gibi Olma Herkes bu dönemde gözünüzün içine bakar. En başta sevdiğiniz, çocuğunu taşıdığınız adam olmak üzere bütün sevdikleriniz sizinle yakından ilgilenir. Size bırakın ağır taşıtmayı hiçbir şey taşıtmazlar. Oturmanıza kalkmanıza dikkat ederler, sırtınıza yastık koyarlar adeta peşinizde dolaşırlar. Bu durumlar size bazı işleri yapmakta zorlanmaya başladığınızda çok yararlı olacaktır.

 İstediğiniz Kadar Şımarabilirsiniz

Canınız ne isterse istesin o bulunacaktır hem de hemen. İsterseniz kışın ortasında çilek isteyin, ister yazın lahana mevsimlerin önemi yoktur. Hamileliğin En Güzel Yönleri Dilediğiniz kadar şımarıp imkansızı isteseniz bile arkanıza yaslanıp biraz zaman verirseniz gerçekleştiğini görebilirsiniz. Yemek de yapmayın hem hamilesiniz siz. Sizin için bol vitaminli yemekler yapacak aileniz hazırda bekliyor olacaktır. Eşinize kilo aldığınız için dert yanarsanız yeni pek çok kıyafetiniz olacaktır. Kısacası başka zamanlarda şımarıklık olarak algılanabilecek davranışları hamilelik boyunca özgürce yapabilirsiniz.

 Yolculuklarda Rahatlık

Hamile halinizle sizi otobüste, metroda ayakta bekleteceklerini mi sanıyorsunuz? Size yer vermek için sıraya giren birçok yolcu olacaktır. Biniş ve iniş zamanlarında size yol veren insanlar da sizi şımartabilir.

Yeni Bir Hayata Başlamanın Heyecanı

Artık yeni bir hayatınız olacak. Canınızdan çok sevdiğiniz, gözünüzden sakındığınız nur topu gibi bir yavrunuz olacak. Kendinizden çok onu düşüneceksiniz artık. Eskiden düşünmeden yaptığınız şeyler çocuğunuz olduktan sonra onu düşünerek yaptığınız ya da yapmadığınız şeylere dönüşecek. Eşinizle yalnız geçirdiğiniz günlerin sonuna geldiniz. Artık evde iki kişi olmayacaksınız. En iyisi bu durumu güzel sonlandırmaktır. Hamileliğin En Güzel Yönleri Doğum yaklaştığında, baş başa kaldığınız son gecede birlikte geçirdiğiniz en güzel zamanları düşünün. Ailenizin büyüyeceğini, uykusuz geceleri, yeni duygular yaşama heyecanını sonuna kadar yaşayın.