Ataks Tavuk Satışı

01.10.2019
3
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ataks Tavuk Satışı

Ataks Tavuk Satışı

Aktav tavukçuluk firmamız sektörün öncüsü olan bir firmadır ve uzun yıllardır bu sektörde kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Firmamız civciv halinde olan tavukların satışını yaparak kişilerin tavuk yetiştirmelerine katkı sağlamaktadır. Firmamızın satışını yaptığı tavuk cinslerinden birisi ataks tavuklarıdır.

Ataks tavukları ilk olarak ülkemize Kanada ülkesinden getirilmiştir. Hibrit yumurta tavuğu olan bu tavuklar ıslah çalışmaları sonucunda ülkemizin yerli üretimi olan tavuğu olma özelliğine kavuşmuştur. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Bu tavukların yumurtaları verimli olmaları ile ünlüdür. Ayrıca bu türdeki tavuklarımız doğduktan sonra yaklaşık 4 ay içinde yumurtlamaya başlıyorlar. Bu tavuklara iyi bakım yapıldığında hastalık geçirmeyen hayvanlardır ve organik üretim için müşterilerimizin en fazla tercih ettikleri tavuk türlerdir.

Bu yüzden ataks tavuk satışı oranımız oldukça yüksektir. Bu tavukların yem tüketme oranları diğer tavuklara göre fazladır ancak bu sayede olgun durumda olan ataks tavukları iki buçuk kiloya kadar çıkabilmektedir. Sizlerde ataks tavukları günlük veya haftalık satın almak için firmamıza başvurabilir bu tavuklarımızın sahibi olabilirsiniz.

Kümes Kurulumu

Firmamız kişilerin tavukçuluk alanında gelişmeleri içinde çadır ve kümes kurulumu gibi hizmetleri vermektedir. Çadır ve kümeslerin kurulumu için tüm malzemeleri bünyesinde bulunduran firmamız deneyimli ekipleri ile kümes kurulumunu yapmaktadır. Garantili olarak çalışan firmamız büyük alanlara kurulan kümeslerde yumurtaları satın alma teminatını da vererek bu işe yeni başlayan kişilere yardımcı da olmaktadır. Bu sayede kişiler bu işi güvenle yapmaktadır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.