Lohman Brown

01.10.2019
6
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Lohman Brown

Lohman Brown

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sağlıklı üretim alanında öncü firma olmayı başaran işletmemiz Aktav Tavukçuluk olarak sizlerle beraberiz. Besicilik alanında ihtiyacınız olabilecek her şeye, firmamız üzerinden kaliteli hizmet ile gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Firmamız ve ürünleri hakkında her türlü bilgiye ayrıntılı olarak aktavyarka.com isimli sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Yine bu site üzerinden canlı tavuk ve yumurta satışlarımız ile kümes kurulumuna yönelik hizmetlerimize de görebilir ve dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Memnuniyet Odaklı Çalışma

Firmamızın ana prensibi olan memnuniyetinizin sağlanması amacıyla çalışmalar yürütmekteyiz. Bu kapsamda yaptığımız tavuk satışları içinde, en çok tercih edilen türlerin başında gelen lohman brown cinsi tavuk satışını da bulundurmaktayız. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Uzun süreli yüksek yumurta verimi sağlamak ve az yem tüketmek konularında avantaja sahip bu tür, ticari ve salma tavukçulukta çok rağbet görmektedir.

Kahverengi yumurta veren tür, uzun yaşam süresine sahiptir. Alacağınız ürünlerin sağlıklı bir şekilde sizlere ulaştırılması gayesi ile çalışan firmamızdan veya aktavyarka.com isimli sitemizden, lohman brown türü tavuk ihtiyacınızı güven içinde karşılayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.