3’Lü Ayna Seti Modelleri

10.04.2018
0
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
3’Lü Ayna Seti Modelleri

Aynalar Evin Vazgeçilmez Parçalarıdır

Eve verdiği süsün yanında aynalar, evi daha geniş göstermeye yaramaktadırlar. Günümüzde artık aynaları tek başlarına kullanmak yerine 3’lü, 5’li setler halinde duvarlarımıza asar olduk. Parça ayna modelleri son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Yeni evli çiftlerinde ilk tercihleri tek bir ayna yerine set halinde bulunan ayna modelleridir. 3’Lü Ayna Seti Modelleri Tek başına kullanılan aynalar artık eski moda olarak bakılıyor ve artık çoğu kişi tarafından tercih edilmiyorlar. Ayna üretim firmaları da insanlardan gelen bu talep doğrultusunda daha çok set üretimine yönelerek, farklı tasarımlı aynalar ortaya çıkarmaktadırlar. 3’lü set model aynalar genellikle salon kısmına tercih edilirler. Eğer büyük 3’lü set almışsanız tercih edilen yer genellikle ana kanepenin hemen arkasındaki duvar oluyor. Büyüklükleriyle ve yansıttıkları görüntüyle salonu daha büyük hissettiriyorlar.

 

 3’lü Set Aynaların Çeşitleri

 

Set aynalar kullanım amaçlarına göre çeşitlere ayrılırlar. Örneğin; evin dekoruna göre, kullanma amacına göre. Aynalar artık o kadar popüler olmuşlardır ki, aslında aynaları popüler yapan özelliklerinin büyük kısmı dış çerçeveleridir. Aynalar renk renk, şekilsel olarak çeşit çeşit her dekora uyumlu üretilmektedirler. Gelişen ayna teknolojisi, her çerçeveye aynaların oturtulmasına olanak sağlamaktadır. Genelde aynalar, klasik görünüme sahip olan çerçevelerle tercih edilmektedir. Bunlar ahşapta olabilir, plastikte.

3’Lü Ayna Seti Modelleri

Malzeme teknolojisindeki gelişme o kadar hızlıdır ki, ahşap görünümlü plastikler hızla yayılmıştır. Bunların yayılma nedeni ise, gerçek ahşaptan daha ucuz olmalarıdır. 3’Lü Ayna Seti Modelleri  Böylece 3’lü ayna seti modelleri masa süsü veya duvar süsü olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda nişan ve düğünlerde, gelin masasında da kullanılması gayet hoş bir görüntü verecektir. Ayna zarafetin, güzelliğin yansımasını aklımıza getirir. Ayna denilince ona bakan güzel yüzler hatırlarız. Bizim için bu kadar değerli olan bir eşyayı, farklı tasarımlarla evimizde kullanmak insanı gerçekten mutlu edecek bir olaydır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.