BİR KADIN NASIL ETKİLENİR?

22.04.2022
5
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
BİR KADIN NASIL ETKİLENİR?
oy

Bir kadın nasıl etkilenir Bir kadın hayatına alacağı erkekten çok fazla şeyler bekler. Temizliğinden alın, kişisel gelişimine varana kadar, ön izleme yapmadan hayatına bir erkeği kesinlikle almaz. Kadınların erkeklerden çok farklı yönleri vardır. Herşeyi düşünerek söyler ve uygular.

Kadın Nasıl Etkilenir?

Bir erkekte aradığı ilk özellik, doğruluk ve dürüstlüktür. Kadınlarla yapılan ilk iletişim, beden dili olan gözlerdir. Kadınlar gözlerinin içine bakarak konuşan erkeklerden oldukça etkilenmektedir. Onlar için iletişimde beden dili her zaman ön planda olmuştur.

 Kadınlara İltifat Edin

Kadınlar kendilerine abartmadan yerinde ve zamanında iltifat eden erkeklere, tam anlamıyla bayılır. Doğru zamanda ve doğru bir anda edilen iltifat, bir kadının kalbini kazanmada ilk adım olabilir.

 Kişisel Temizliğe Önem Gösterin

Bir çok kadının erkeklerde ilk aradığı özellik, kılık kıyafet düzgünlüğü ve temizliği, tırnak, saç ve sakal temizliği, vücut kokusu gibi kişisel temizliği ön planda tutan erkekleri, tercih ederler. bir kadın nasıl etkilenir Bir kadını etkilemek istiyorsanız eğer, kişisel temizliğinize özen gösterin.

 Bir Kadının Ne İstediğini Anlamaya Çalışın

Kadınların en büyük şikayetleri arasında anlaşılmamak yer almaktadır. Erkeklerde aralarındaki en büyük sorun, erkeklerin kadınları anlamamasından kaynaklanır. Partnerinizin ne istediğini bilmelisiniz. Duygularına, kişisel özellik yönünün akışına ayak uydurmanız gerekir. Onları anlamadığınız sürece, kadınlarla düzgün bir ilişki yaşamanız imkansız hale gelebilir.

 Kadınları Eğlendirmenin Yollarını Bulun

Her kadının eğlenceli bir hayat yaşaması, en büyük hayalidir. Erkeklerden paradan, kariyerden çok onların eğlenceli yanlarını ister. Eğlenen ve mutlu olan bir kadın, karşı partnerini mutlu etmek için, elinden gelenin fazlasını yapmaya hazırdır. Mutlu bir ilişki sürdürebilmede en önemli rolü oynayan yol, eğlenmek ve kaliteli zaman geçirmekten geçer. Bir kadın nasıl etkilenir Uzun ilişki isteyen bir erkek, kadınını eğlendirmenin yolunu bulmalıdır.

 Bulunduğunuz Ortamlarda Bonkörlüğü Bırakmayın

Hiçbir kadın cimri bir erkekten hoşlanmaz. Onları etkilemenin en önemli bir yolu da erkeklerin bonkör olmasıdır. Kadınların yanında ödemelerinizi kredi kartı yerine, nakit ödemeyi tercih edin. Kadınlar görsele çok önem verdikleri için, nakit ödeyeceğiniz para, onların gözünde sizi daha zengin göstermeye yetecektir.

 Cinselliği İkinci Planda Tutun

Kadınlarla yakınlaşmanızın ilk kuralı cinsellik olsa da, bu yakınlaşmayı ikinci planda tutun. Cinsellikte ilk yaklaşımı kadınlardan beklemelisiniz. Onlar hazır ve sizden emin olduklarında, sizinle yakın temastan oldukça mutluluk duyacaktır. Kadınlar için bir erkekle cinsel yaklaşım, her zaman ikinci planda yer almıştır. Partnerinizi anlamak ve ona güven vermek ve cinsel yaklaşım için doğru zamanı beklemek, sizin zaferiniz olacaktır.

 Kadınların Gözünde Gizemli Yanlarınızı Saklamayı Başarın

Kadınlar çözemedikleri erkekleri en başta tercih etmişlerdir. Onların gözünde gizemli yönleri olan bir erkek, her zaman ön planda olur. Kadınlara kendiniz hakkında vereceğiniz bilgilerin bir kısmının, özel ve gizemli kalmasına önem verin.

 Bir Kadını Etkilemenin En Önemli Yolu

Takdir ederseniz hiçbir kadın, bir diğerine hem fiziksel hem de kişisel olarak benzememektedir. Her kadının kişisel farklılıkları vardır. Yukarıda ele aldığım konular, siz erkeklerin yararına yazılmış tüyolar olsa da, bu tüyoların kadınları etkilemenin ortak yanları olduğunu unutmayın. Kadınları sadece bir cinsel obje olarak gören erkeklerin, kadınların yanında yer alamadığını bilmenizi isterim.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.