Kitap Basım Maliyetleri

24.08.2019
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Kitap Basım Maliyetleri
oy

Bir yazarın en çok arayış içinde olduğu doğru bir yayınevinden kitap çıkartmasıdır, Kitap Basım Maliyetleri Çünkü anlaşmazlık olmasın ya da telif haklarıyla alakalı problemlerin ileride başı artması olası durumlar arasında. Bu nedenle ilk önce kitabınızı hangi yayın evinden çıkaracaksınız ve bu kitabı kaç kez yeniden basıma alacaksınız bunları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Tekrar aynı kalitede sizlere kitap sunabilecekler mi uygun fiyatlara maliyetlere kitap basımı yapabilecekler mi bu gibi durumlar aklınızı karıştırabilir.

Tilki kitap

Tilki kitap sizlere sizlerin istediği kalitede ve kazancınızı en üst düzeyde tutarak kitap çıkartma konusunda yardımcı olacaktır.

Kitap Basım Maliyetleri

Değerli okurlarımız sizlerde Kitap Basım Maliyetleri ile ilgili işletmemizi arayabilirsiniz.

Kitap Bastırmak O değerli eserlerinizi Tilki kitap gücü ile kitap çıkarmak, kitap yayınlamakkitap basımı, konularında aşağıdaki iletişim bilgilerimizi arayabilir ve  kitap baskı maliyetleri. konusunda fikirler alabilirsiniz.

Kitaplarımızın basım kalitesi, piyasa standartlarında olup, bugün için yayıncılığı tekelinde bulunduran yayınevlerinin kitaplarına eşdeğer baskı kalitesindedir. Anımsatmak isteriz ki, kitap basıldığında yalnızca sizin kitabınız değil, aynı zaman da bizim de kitabımız sayıldığından kaliteden ödün verilmesi söz konusu değildir.

Kitap Basımı

kitap basımı konusunda bizimle iletişime geçiniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizle bizimle kontak kurunuz.

Firma Adı Tilki Kitap
Yetkili Kişi Ahmet Şerif Doğan
Müşteri Hizmetleri 0 553 754 32 38
Telefon 0 850 304 22 03
Fax 0 850 304 22 03
E-Posta iletisim@tilkikitap.com
Adres Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, No:36, 34785 Sancaktepe/İstanbul
Posta Kodu 34785

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.