İzmir Beyaz Eşya Servisi

05.12.2020
28
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
İzmir Beyaz Eşya Servisi
oy

İzmir Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınızı karşılamaktadır. İstediğiniz zaman firma ile iletişim kurmalı egeservisi.com ile temas kurmanızı tavsiye ederiz. Sizlere destekler sunmak isteriz. Çalışmalarımız 1 sene garantili olmaktadır.

İzmir Beyaz Eşya Servis

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima, kombi, tv ve süpürge servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. İzmirin tüm ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat firmamızı arayarak Servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız kapıda ödeme gibi özelliklerle sizlere ödeme kolaylıklarda sunmaktadır.

İzmir Beyaz Eşya Onarım

Çağrı merkezimiz no’lu telefon numaranızdan bizleri arayarak deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza ürünleriniz hakkında ki probleminizi belirtebilir ve servis kaydınız alınarak ilçenize en yakın mobil servis ekiplerimizin sizlere yönlenmesini sağlayabilirsiniz. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. İzmir Beyaz Eşya Servisi Çağrı merkezi çalışanlarımızı arayarak servis, bakım ve onarım konusunda bilgi alabilir ve servis kaydınızı bırakabilirsiniz. Değiştirilen orijinal yedek parçalarda firmamız tarafından 1 yıl boyunca garanti verilmektedir.