Beyaz Eşya Servis

26.04.2021
244
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-
Beyaz Eşya Servis
oy

Beyaz Eşya Servis Beyaz eşya ürünleri satın alınacağı zaman kullanıcılar, marka ile ilgili sunulan servis hizmetlerini araştırmaktadır. Servis hizmetleri geniş olan ve güvenli sunulan markalar tercih edilmektedir. Beyaz Eşya servisi beyaz eşya ürünleri ve küçük elektrikli ev aletleri için her türle teknik destek hizmetlerini vermektedir.

Servis Asia

Servis hizmetlerinde, kalite, güven, uzmanlık ve iş etik kuralları her zaman önemlidir. Firmanın hizmetlerini inceleyenler, Beyaz Eşya ve birçok marka için güvenilir hizmetlerin sunulduğunu görebilmektedir. Beyaz Eşya yerli bir marka olduğu için her evde çeşitli cihazların bulunduğu görülebilmektedir.

Beyaz Eşya Beyaz Eşya Ürünleri

Beyaz Eşya marka ürünlerin tercih edilmesinin nedenlerinden birisi, ürünün kaliteli ve servis hizmetleridir. Beyaz Eşya servisi olarak verilen hizmetlerde, markaya ait tüm ürünlerin, montaj, bakım ve tamir işlemleri yerine getirilmektedir. Servis hizmeti verilen, Beyaz Eşya beyaz eşya ürünleri şunlardır.

 • Bulaşık makinesi,
 • Çamaşır makinesi,
 • Buzdolabı,
 • Klima,
 • Fırın,

Tüm ürün çeşitleri ile ilgili teknik altyapısı sağlam uzman ekipler ile servis hizmetleri sunulmaktadır. Beyaz Eşya marka beyaz eşya ürünleri için arıza tamir işlemlerinde, parça değişimlerinde orijinal yedek parça çeşitleri kullanılmaktadır.

Servis hizmetleri ile müşterilerin hayatını kolaylaştıran ürünlerin her türlü sorunu anında çözülmektedir.

Aynı Gün Servis Hizmeti

Beyaz eşya ürünleri ile ilgili verilen servis hizmetlerinin, aynı gün müşteriye ulaştırılması, sorunların büyümeden çözümü için çok önemlidir. Firma, teknik servis hizmetlerinden faydalanmak için servis talebinde bulunan tüm müşterilerine, uzman ekiplerini hemen yönlendiriyor.

7/24 servis numaralarını arayanlardan, bakım için randevu alınmakta ve istenilen saat aralığında, hizmetlerin ulaştırılması sağlanmaktadır. Beyaz eşya ürünleri ile ilgili uzun süre hizmet verildiği için elde edilen tecrübeler ile daha güvenilir hizmetler sunulmaya çalışılmaktadır. Güvenilir hizmetler için şunlara dikkat ediliyor.

 • 7/24 iletişim,
 • Profesyonel servis elemanları,
 • Orijinal yedek parça,
 • Aynı gün servis,

Beyaz Eşya servisi hizmetleri için gün içerisinde gelen tüm servis çağrılarına, hizmet bölgesine göre en yakın ekipler yönlendirilmektedir.

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya marka tüm beyaz eşya ürünleri için servis hizmetlerinin her zaman güvenilir olması sağlanmaktadır. Beyaz Eşya servisi hizmetleri her zaman tam donanımlı ve profesyonel ekipler tarafından sunulmaktadır.

Servis hizmetlerinin güvenilir olabilmesi için tüm hizmetler, en hızlı şekilde sunulmaktadır. Güvenilir servis hizmetlerinde dikkat edilen hususlar şunlardır.

 • Düşük işçilik maliyetleri,
 • Hızlı hizmet,
 • En iyi çözümlerin bulunması,
 • Küçük arızalar için telefonla destek verilmesi,
 • İş etik kurallarına uyularak müşteri memnuniyetinin kazanılması,

Beyaz Eşya markasını tercih edenler, ürün satın alırken, servis hizmetlerinden kesintisiz faydalanabileceklerini bilmektedir.

7/24 İletişim

Beyaz eşyalarda meydana gelen arızalar, günlük yaşantımızı olumsuz etkilemeye başlamaktadır. Arıza kısa sürede tamir edilmediğinde, sorunun oluşturduğu mağduriyet giderek artmaya başlayacaktır.

Beyaz Eşya ve farklı markalar için sunulan servis hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, 7/24 iletişim kurabiliyor ve servis taleplerini oluşturabiliyorlar. Servis talebi için iletişim kuranlar, Beyaz Eşya marka ürünlerinin, modellerini, arıza türü ya da arıza kodu ve adres bilgilerini doğru bildirmeye özen göstermelidir.

Bu bilgiler, servis hizmetlerinin daha hızlı alınmasını sağlayacaktır. Servis bilgilerine ulaşmak isteyenler, internet sitesindeki, iletişim bölümünü seçerek, tüm iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

Orijinal Ürün Kullanımı

Türkiye genelinde, Beyaz Eşya marka beyaz eşya ürünlerini kullananların sayısı çok fazladır. Firma hizmet bölgelerinde de binlerce kullanıcı bulunmakta ve bu kullanıcılardan gelen tüm taleplere cevap verilmeye çalışılmaktadır.

Beyaz Eşya ürünlerde meydana gelen önemli ve büyük arızaların tamir işlemlerinde çoğu zaman orijinal yedek parça ürünleri kullanılmaktadır. Servis hizmetlerinde, parça değişimi yapılacaksa her zaman orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Servis ekipleri, arıza çözümlerinde, yedek parça değişimleri yaptıklarında, müşterilere ürün garanti belgesini düzenleyerek teslim etmektedir. Orijinal ürünlerin kullanımı, tamir sonrası cihazın ilk günkü çalışma performansına sahip olması sağlanmaktadır.

Profesyonel Servis Hizmetleri

İzmir bölgesinde ikamet eden tüm Beyaz Eşya marka beyaz eşya kullanıcılarına, servis hizmetleri, profesyonel olarak sunulmaktadır. Servis hizmetlerini sunan elemanların tamamının alanında uzman olması verilen hizmetin kalitesini artırmaktadır.

Tüm servis hizmetlerinde, hedef uzun süreli çözümler bulabilmektir. Uzman elemanlar tarafından müdahale edilen arıza durumlarında, yapılan tamir işlemleri sonrasında cihazın uzun süre sorunsuz kullanılmasını sağlanacaktır.

Firma, tüm hizmet bölgelerinde, müşterilerine, ürünlerinin emin ellerde olduğunu ve gerekli teknik donanıma sahip elemanlar tarafından işlemlerin yapılacağını göstermektedir. Beyaz Eşya ürünlerde meydana gelen küçük arızaların çoğunu telefonla bilgi vererek çözmeye çalışmaktadır.