İndesit Servisi

15.05.2019
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
İndesit Servisi
oy

İndesit Servisi Türkiye’nin en önde gelen yumurtaları firmamızı tercih etmekte şirketimizde birçok uluslararası markalara teknik destek sunmaktayız. İstediğiniz zaman bizlerden destek almanız mümkün. Bu desteklerimiz tam anlamıyla orjinal yedek parça ile sağlanır ve ihtiyacınız olan İndesit Servisi firmamız aracılığı ile sizlere ulaşır. Günün hangi saatinde bizi ararsanız arayın gerçekten iyi bir hizmet alacağınızı bilin. İstediğiniz ölçüde yedek parça aksesuar ya da bakımla ilgili gerekli bilgilerde bizlerden alabilirsiniz. İndesit Servisi olarak Türkiye’nin en önde gelen teknik servis şirketlerinden bir tanesi bu desteğimiz kusursuz bir şekilde kullanıcılarımıza ulaştırılmak üzere planlamaktadır.

İndesit Servisi

Tercih ettiğiniz en büyük firmalardan bir tanesi olmak bizi mutlu ediyor. Özellikle  buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi onarımı indesit bulaşık makinesi genel bakım sorunlarını hızlıca giderilmesi ve aksesuar ihtiyacı gibi ihtiyaçları da ve sorunlar da Bizler sizin yanınızdayız. Her zaman bizlere ulaşmak çok kolay 7/24 telefonun başında çağrı merkezinde çalışan personellerimiz bulunmaktadır Bu personellerimiz ihtiyacınızı hızlıca giderecektir. Vakti gelmeden buzdolabınızda bakım yaptırarak daha uzun süreler kullanmak elinizde sadece bizleri arayabilir ve bakım için randevu alabilirsiniz.

İndesit Beyaz Eşya Servisi

İstanbul’da Anadolu Yakasında her bölgeye sorunsuz bir şekilde destek verecek ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde Ustalar sizlere ulaştıracaktır. Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sultanbeyli, Suadiye, Erenköy, Göztepe, Sahrayıcedit, Hangi bölge için istiyorsanız Kadıköy’e kadar firmamızdan destek alabilirsiniz. Her desteği bizden alabilir ve yardım konusunda telefon açabilirsiniz.