Goldstar Buzdolabı Servisi

27.10.2018
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Goldstar Buzdolabı Servisi
oy

Kurumsal kaliteli ve güvenilir İstanbul Goldstar Servis şirketi olarak 1992 yılından beri beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza. Goldstar, Amana ve Gaggenau markaları altında uzman teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kalifiye ustalarımız, son model araçlarımız ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize 1 yıl garanti ile teknik işlerimizi yapıyoruz.

Goldstar Buzdolabı Servisi

Müşterilerimizin her gün yaptığı gibi bizi aşağıdaki telefon numaralarından arayarak servis alabilirsiniz. İstanbul Goldstar Servisi Kombi Beyaz Eşya ve İklimlendirme.

İstanbul Goldstar Servisi, İstanbul’un Anadolu yakasının İstanbul bölgesinde yer almaktadır. Her türlü beyaz eşyayı makul bir fiyata. Güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde çalışan firma kadrosunun uzmanlığı ve başarısı ile. Firmanın en parlak günlerinden memnun kalan ve rekabette öne çıkmaktadır.

Goldstar Servisi

Goldstar Servis, her türlü beyaz eşya ürünleri için orijinal yedek parçalara sahiptir ve satın aldıkları ürünler için 1 yıllık garanti süresi sağlar. Satın aldığınız ürünlerdeki herhangi bir arıza durumunda, 0216 469 34 35 veya 0532 789 75 07 numaralı telefonu arayarak. Çağrı merkezinize bağlanarak probleminizi yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Tecrübeli ve kalifiye elemanlarımız ile sizlere en üst seviyede hizmet garantisi veriyoruz. Ancak personelimiz görüşme sırasında bazı kontroller yapmanızı isteyecektir. Bu yüzden sorunun doğru olduğundan emin olunuz. Goldstar Servisi Sorun telefon ile çözülemezse, servis. Ürünün komple onarımı için yedek parçayı kapınıza getirecektir.

Firma, müşterilerini temin etmede çok hassastır. Bu nedenle en kaliteli hizmete ulaşmak için sürekli gelişen ve değişen. Goldstar İstanbul Servisi, tüm beyaz eşya ürünleri için 1 yıllık garanti süresi sağlamaktadır. Aşağıdaki ürünleri şu andan itibaren satın alabilirsiniz: buzdolabı, çamaşır makinesi. Bulaşık makinesi, kazan ve fırın araçları. Daha detaylı bilgi için adrese göz atabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.