Goldstar Beyaz Eşya Servisi

21.05.2018
14
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Goldstar Beyaz Eşya Servisi
oy

İstanbul Goldstar, beyaz eşya servisi, genişleyen servis ağı ile pek çok yerde hizmet vermektedir.  Asia Servis Merkezi olarak tüm Goldstar Servisi ürünlerinizin bakım, onarım ve kurulumunu yapıyoruz. Çağrı Merkezi çalışanlarımızla doğrudan 24 saat, haftada 7 gün, saat 8:30 ile 22:00 arasında yetkili servislerimizden iletişime geçerek veya mesajınızı bu saatler dışında telesekretere bırakarak bize ulaşabilirsiniz. Web sayfamızdaki servis istek formunu doldurabilir.

Goldstar Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların bakımı uzun süreli kullanım için büyük önem taşımaktadır. Yeni ürünlerin özel hizmetler ve ön kullanım bilgileri ile kurulması. Goldstar Servisi kullanım kolaylığı sağlarken, müşteri memnuniyetinin daha yüksek seviyelere çıkmasını sağlar. Bir Goldstar beyaz eşya servisi olarak, ekiplerimiz onarım ve bakım ihtiyaçlarınız için yanınızda. Ev aletleri, kombi ve klimalarınızla ilgili olarak herhangi bir bakım veya onarım için bizi arayabilirsiniz. Markaları alanında uzman ekiplerle ayırt etmeden gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım çalışmaları ile daima yanınızdayız.

Goldstar Hizmet Noktaları

Kaliteli Hizmetlerle Uzun Dönem Kullanımı Beyaz eşyalarımızın artık hayatımızda bir yeri var. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, arıza veya başarısızlık durumunda hayatımızın olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Goldstar servis ekipleri, müşteri ilişkileri ve yeni modellerin kullanımı ve onarımı hakkında düzenli olarak bilgilendirilmektedir. Kapsamlı Goldstar servis ağımızla, İstanbul’da farklı bölgelere hizmet veren mobil ekiplerimiz, hızlı ve kaliteli hizmet için titiz bir çalışma yürütmektedir. Servis taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saat seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Goldstar Servis Ataşehir

Ekiplerimiz, Goldstar’ın elektrikli ve elektronik ürünlerinde gerekli müdahaleleri yapacak teknik ekipman üyelerinden oluşmaktadır. Firmamız özellikle küçük ev aletlerinizi tamir etmek ve ürününüzü teslim etmek için sizi ziyaret etmektedir. Gerekli bakım ve onarım çalışmalarımız müşterilerimizin onayı ile tamamlanacak ve ürünleriniz adresinize teslim edilecektir.
Bir Goldstar beyaz eşya servisi olarak, beyaz eşyalarınızın kurulumu ve tanıtımı tamamen sağlanmıştır. Sorunların büyümesini önlemek için düzenli olarak elektronik eşyalarınızı özenle kullanmanızı öneririz.