Metal Etiket

metal etiket
metal etiket
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha çok makine sanayinde kullanılan ve amacı; Metal Etiket ürünün yapısını özelliklerini, markasını şu demek oluyor ki kimlik bilgilerini vermek olan metal etiketler. Bunun yanı sıra iyi de birer reklam enstrümanlarıdır. Uygulandığı ürünlerin görünümünü tamamlayan ve markasını gözler önüne seren metal etiket çeşitleri, en çok göze çarpan detaylardır.

Uzun ömürlü ürünlerin etiketlerinin de uzun ömürlü olması gerekir pratiğinden yola çıkılarak oluşturulan metal etiket modelleri, bir çok boyut, boyut ve kalınlıkta üretimi gerçekleştirilmektedir. Bütün ürün detayları üzerine rahatlıkla işlenebilen etiket türü; mikron baskı özellikli, ısıya karşı dayanıklı, kırılgan olmayan, boyası ve yazıları akmayan ve her türlü hava koşullarına dayanan yapısı ile kolayca montajı gerçekleştirilmekte ve uzun seneler olumsuzluklara direnç göstermektedir.

Ürününüzün ve firmanızın en önemli reklam aracı olan ve ürün üzerinde uzun süre kaldığı için en uzun soluklu tanıtımı elde eden etiketleri; kaliteli. Sorunsuz ve vaktinde üretimini gerçekleştirmiş olduğumuzdu şeklinde. Etiket tasarlamada da müşterilerimize destek sağlıyoruz. Sayısı ve özelliği ne olursa olsun metal etiket imalatını kusursuz yapma kapasitesine haiz olan firmamız, alanında deneyimli ve uzman ekibi ile metal etiket tasarlama ve üretimini uzun yıllardır başarı ile gerçekleştiriyoruz.

metal etiket
metal etiket

Metal Etiket

METAL ETİKET NEDİR?
Üzerine serigrafi baskı tekniği , asit indirme vb. Metal Etiket Yüzey işlemleri uygulanarak yüzeyi şekillendirilen ve(ya) işlenen metalin herhangi bir çeşidiyle yapılmış etiket çeşidine metal etiket denir.

NEDEN METAL ETİKET?
Endüstriyel ortamın kendine özgü bazı fiziksel. Kimyasal ve mekanik aşındırma ortamı olabilmekte konum bu şekilde olunca endüstriyel ortama yönelik etiket ihtiyacı oluşmuştur. Kuşkusuz metal etiket çeşitlerimiz endüstriyel ortamın zor şartlarına dayanacak ve sizin markanızı, logonuzu vb işaretlerinizi çok uzun seneler koruyacaktır. Yüksek ısı dayanımı, sert yüzey. Yüksek boya tutuculuğu, yüksek kalite arıyorsanız bizi tercih edin.

NE tarz METAL ETİKETLER YAPARIZ?

Pirinçten paslanmaza, alüminyumdan demire her türlü etiketi arzu ettiğiniz şekil ve renkte , delikli yada deliksiz, özel kesimli yada düz kesimli olarak imal etmekteyiz. Metal etiketlerde bizlerden fiyat alın karlı çıkın.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Giriş Yap

Bilgi Web ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!