Ziynet Sali Deli Divanenim indir, dinle

Güzel ve popüler ses sanatçısı, eski dinlemekten sıkılmadığımız şarkıcılarının ardından yeni  şarkılarından oluşan yeni eseridir. Ziynet Sali Deli Divanenim yazımızda izleyebilirsiniz. Ziynet Sali Deli Divanenim indir umarım sizlere yazımızla faydalı olmuşuzdur. Ziynet Sali Deli Divanenim dinle Yaz mevsiminin hazırlıklarını, çok beklenen bir çalışmanın ardından sosyal medya hesaplarından heyecanını paylaşan yeni ve yeni bir çalışma ile tamamlamış gibi görünüyor. Ziynet Sali Deli Divanenim indir ve kompozisyonu Sezen Aksu’ya ait Ozan Çolakoğlu’na ait. Murad, Küçük yönetmenliğiyle filme alınan Deli Divanenin klibini yayınladı.

Ziynet Sali – Deli Divanenim Şarkı Sözleri

Ne olur korksam ne olur korkmasam

Duruyor mu damarda akacak kan

Ne göreyim fırlamış yerinden

Yetişemedim yüreğimin arkasından

Sende ne var akıl fikir ermez

Düşüne düşüne vakit kaybedilmez

Vurulacağı günü büyücüde bilmez

Ne geleceksen başıma gelsin aşktan

Kaçırayım mı seni gece inince

Ay bulutun ardına gizlenince

Yıkıp indireyim mi bu memleketi

Sen evet deyince

Ziynet Sali Deli Divanenim indir, dinle

Deli Divanenim klip Sizlerle Klip yayınlanalı daha 2 gün olmasına karşın büyük ilgi ve talep ile 292.000 izlenme sayısını çoktan geçti. Deli Divanenim şarkı sözleri klibi izlemek isterseniz; sizlere youtube platformu üzerinden paylaşılan klibi ekliyoruz. Ziynet Sali’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Deli Divanenim” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te. Söz & Müzik: Sezen Aksu Düzenleme: Ozan Çolakoğlu Yönetmen: Murad Küçük desteği ile oluşturulmuş ve kalite ortada sizlerle paylaşıyoruz.

Deli Divanenim klip

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. Ziynet Sali Deli Divanenim indir, dinle Ziynet Sali Deli Divanenim indir, dinle için yorumda bulun

    Ziynet Sali Deli Divanenim indir, dinle için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ziynet Sali Deli Divanenim indir, dinle için ilk yorumu yapabilirsin.