Rıdvan yıldırım kimdir ?

Rıdvan yıldırım kimdir ?
Rıdvan yıldırım kimdir ?
Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rıdvan yıldırım kimdir ?4 Şubat 1991 yılında Ankara da dünyaya gelen Rıdvan Yıldırım , Annesi Çankırı/Ilgazlı olup babası Ankara / Altındağ doğumludur.Ankara büyüyen Rıdvan Yıldırım orta okul, lise ve üniversite eğitiminde Ankara da almıştır. Hacettepe üniv. Devlet konservatuvarı öğrencisi olan Rıdvan Yıldırım aynı zaman Anadolu Fakültesi Spor Bilimleri bölümü mezundur.

Rıdvan yıldırım kimdir ?

Müzik kariyine lise son sınıfta okul korosunda başlayan Rıdvan Yıldırım , daha sonra solo olarak kendini workshop eğitimlerle geliştirip , 2010 yılında başladığı müzik hayatına aktif olarak devam etmektedir. 2000 li yıllarda bir tv programı olan ” Biri bizi gözetliyor ” ile ekranlarda gördüğümüz Ve bestelerini uzun yıllar söylediğimiz Tarık Şimşek ( Of deli gönül Tarık ) ile tanışarak ilk single çalışması olan ve sözü müziği sevgili Tarık Şimşek ‘e Ait olan ‘ Aşk Yarası ‘ isimli single çalışması ile profesyonel müzik hayatına merhaba demiştir…

Sizlere Rıdvan yıldırım kimdir ? İsimli makalemizi ve Rıdvan Yıldırım Sanatçımızın klibini yayımlıyoruz Sanatçımıza başarılar diliyoruz.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Bilgi Web ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!