Yeni, Trend, Çekici Kadın Omuz Dövmeleri

23.04.2021
1
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Yeni, Trend, Çekici Kadın Omuz Dövmeleri

2021 Yılında Çıkan Kadın Omuz Dövmeleri

Pek çok kadın giyimine ve kuşamına verdiği önemi farklı unsurlar eşliğinde dış görünüşüne de vermektedir. Örnek olarak küpe seçimleri, fular kullanımları ve benzer konular bu tarz zamanlarda öne çıkarken, en çok da dövme gibi otantik ve efektif seçenekler değerlendirmeye alınabilir. Toplum içinde fark yaratmak, insanların ilgisini çekmek ya da benzer etkiler oluşturmak için yapılabilen dövmeler, çoğu zaman ise kadınların iç dünyasını dışarı yansıtmak amaçlı olarak da yaptırılabilir. İşte bu noktada da dövmelerin hangi bölgelere ve hangi figürler ile yaptırılacağı önem taşır. En sık başvurulan alanlar arasında omuz kısmı gelirken, omuz için uygun olan dövmeler ise her zaman ilgi görecektir. Peki, bu bölgeye ne tip dövmelerin yaptırılması daha uygun düşmektedir?

Omuz Dövmesi için 2021 Trendleri

Oldukça farklı ve bir o kadar da etkili olan omuz dövmelerinde figür çok önemlidir. Omzun üst tarafından başlayıp alt kısma ya da göğüs üzerine kadar uzanan çeşitli uzun dövmeler ile daha kısa ve daha net dövme modelleri bu anlamda değerlendirilebilir. Bunlara benzer şekilde 2019 yılına ait pek çok farklı dövme tipi kendini göstermektedir. Omuz dövmelerinde bu senenin seçimleri kadınların omuzlarında kendilerini gösterirken, yeni dövme yaptıracaklar için de çeşitli fikirler ortaya konabilir.

Hangi Dövmeler Omuza Uygundur?

Birbirinden farklı dövme tipleri kadınların omuzlarına yakışırken, kadının karakterine bağlı olarak da söz konusu dövmeler farklı şekiller alabilir. Yeni, Trend, Çekici Kadın Omuz Dövmeleri Karakter biraz asabi ise buna uygun bir hayvan figürü seçilebilirken, naif ve daha uyumlu bir kadın için nispeten çok daha yumuşak figürler seçilebilir. Kimi kadınlar idolleri olan bir takım ünlüleri bile omuzlarına işletebilmektedirler. Genel anlamda ise omuz için şu figürler kullanılmaktadır,

– Ejderha; Çeşitli kadınlar bu figüre bayılırlar. Hem asil, hem de düzgün duruşu ile net bir imaj oluşturulur.

– Çiçekten kuşa yol; En sık yaptırılan ve 2019 yılına damga vuran dövmelerden birisi de budur. Kadının omzunun arka kısmında olan ve istenirse öne doğru da istikamet verilebilen bu figür ile çiçekten kuşa doğru bir bahar havası estirilebilir.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.