Whirlpool Buzdolabı ve Beyaz Eşya Servisi

01.11.2018
11
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Whirlpool Buzdolabı ve Beyaz Eşya Servisi
oy

Whirlpool Buzdolabı ve Beyaz Eşya Servisi Dünyaca ünlü bir marka. Türkiye’de çok önemli bir marka tarafından ithal edilmiş ama maalesef daha sonra yetkili servisliği bırakılan bir markadan bahsediyorum Whirlpool Servisi Bu ürünün buzdolabı bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi oldukça. Türkiye’de yaygın kullanılmakta bundan 4-5 sene önce birçok pazarda kendini kanıtlamış önemli bir marka adını söylemem de bir sakınca yok.

Whirlpool Buzdolabı ve Beyaz Eşya Servisi

Vestel tarafından ithal edilip Türkiye’de pazarlanan markanın. Türkiye’de yetkili servisleri artık Aristonun arkasındadır ama firmamız bu geçiş süresindeki ürünleri sorunsuz bir şekilde hizmet almaları için müşterilere kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetleri sunuyor.

Whirlpool Servisi

ihtiyacınızı karşılamak adına elimizden gelen bütün hizmetleri müşterilerimiz için gösteriyoruz çalışmalarımızı. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere bütün bölgelerde gösteriyoruz. İhtiyacını anladığınız anda bizlerden destek almak için telefon numaralarımızdan firmamız arayabilir dolabı çamaşır makinesi.

Ürünleriniz için Anadolu yakasında Ataşehir Kozyatağı Kartal İçerenköy Çengelköy Çekmeköy Beykoz Şile Kadıköy Üsküdar Ümraniye. Sancaktepe, Sarıgazi. Pendik Kurtköy gibi bölgelerin ilçelerin tamamında. Hatta İstanbul’a O kadar uzak olan ilçe Şile ve Ömerli gibi bölgelere lokasyonlara gerçekten güvenilir ve kaliteli teknik servis hizmetleri göndererek ihtiyacınızı karşılamak için adım atıyoruz. Sizler için whirlpool servis  mücadele etmeye hazırız firmamız İstanbul Anadolu Yakası’nda yaklaşık 18 yıldır hizmetler sunarak müşterileri memnun etmiştir ve etmeye de devam edecektir. bizden hizmet aldığınız ve tercih ettiğiniz için minnettarız.

İletişim Bilgilerimiz : 0216 540 00 23 https://istanbulwhirlpoolservisi.org

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.