Teba Beyaz Eşya Tamircisi

01.11.2018
28
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Teba Beyaz Eşya Tamircisi
oy

Teba Beyaz Eşya Tamircisi. İçinde bulunduğumuz zor durumlarda. Teba Servisi Eğer Ürünleriniz deki arızalar. Sizi gerçekten üzdüğünü düşünüyorsanız ve tamirci ihtiyacınızın olduğunu anladıysanız aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden bu firmadan destekler alabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Teba Beyaz Eşya Tamircisi

Teba markası Türkiye’de 10 sene öncesine kadar sorunsuz bir şekilde üretilip pazarlanan önemli bir yerli markamızı maalesef ekonomik durumlar ve 2000 yıllarda Türkiye’nin yaşamış olduğu ekonomik krizinde etkileri ile şirket iflas göstererek sorunlu zamanlarda zorlukları Aşamayıp sektöre veda etmiştir. teba servis için destekler burada.

Teba Servisi

Sizin de Bu dönemlerde satın aldığınız bir buzdolabınız ya da beğenerek kullandığımız Çamaşır bulaşık makineniz varsa ve bunu tamir ettirecek bir teknik servis istiyorsanız şirketimizden destek alabilir ve ihtiyaçlarımızın karşılanmasını talep edebilirsiniz. Kusursuz ve gerçek tamiri hizmeti beyaz eşya bulaşık makinesi ve çamaşır buzdolabı her konuda. İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir. Kozyatağı. Kartal. Erenköy. Çamlıca Şile. Çengelköy Beykoz Çekmeköy dışındaki bütün ilçeleri mahalleleri servis hizmetleri sunuyoruz. Teba Servisi için bizi arayın.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.