Bloknot – Matbaa Marketim

08.04.2020
88
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Bloknot – Matbaa Marketim
oy

Bloknot Bloknot, firmaların kırtasiye ve kurumsal kimlik gereksinimi karşılayan, demirbaş ofis araçlarından biridir. Ofis, iş yeri gibi alanlarda çalışan kişilerin not almasına yarar. Firmaların, iş ortaklarına, müşterilerine ya da çalışanlarına dağıttığı promosyon malzemesidir. Gelişen ofset matbaacılığı, bloknot gibi kurumsal kimlik ihtiyaçlarını düşük maliyette karşılamaya olanak tanımaktadır.

Bloknot

Bu kırtasiye gereci aynı zamanda firmaların reklam aracıdır. Matbaa Marketim olarak, bu ihtiyacı, gelişen teknoloji ile zengin bir çeşitlilikte size sunmaktayız.

Blok Not Çeşitleri Nelerdir?

Bloknot değişik boyutlarda üretilebilmektedir. Boyutlarını belirleyen nerede kullanılacağıdır. Örneğin; üretim ve endüstri alanında kullanılacak bloknotlar genelde kareli sayfa olurken, danışma veya ofislerde ise yatay çizgili veya boş olarak tercih edilmektedir. Çeşitli tür ve ebatlara sahip bloknotların temek olarak 3 çeşidi bulunmaktadır.

  • Küp bloknot
  • Spiralli bloknot
  • Yapışkan bloknot

Küp Bloknot

Küp bloknot farklı boyutları (8x8x8 cm, 8x8x5 cm, 8x8x2,5 cm) mevcuttur. Boyutlarına göre sayfa sayısı da 250 ve 500 arasında değişmektedir.

Her sektörde en temel ofis malzemesi olarak kullanılır. Acil işlerinizde ya da telefonda konuşurken not almanıza yarayan birçok çeşidi bulunmaktadır.

Bu çeşitler;

  • Karton
  • Plastik
  • Sıvama kapak
  • Ahşap paletli

Sayfaların dağılmaması için, karton bir yuva içinde tutulur. Bu karton üzerine firmanızın adını, logosunu bastırıp promosyon ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Spiral Bloknot

Spiralli bloknot, sayfalar arasında gezinmenizi sağlayıp, sayfayı kopardığınızda diğer sayfaların zarar görmediği bir sisteme sahiptir. Mavi Matbaa Ofislerde de kullanılacağı gibi, öğrencilerin ödevini yazması, ders notlarını alması gibi alanlarda da kullanışlıdır.

Üç çeşidi bulunmaktadır;

  • Yandan spiralli
  • Üstten spiralli
  • Spiralli defter

Standart ölçüleri; 20×28 cm, 14×28 cm, 10×14 cm’dir. Yatay olarak ise; 28×20 cm, 20×14 cm, 14×10 cm’dir. Bu standart ölçüleri dışında özel ebatlarda spiral bloknot İstanbul için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapışkan Bloknot

Bu bloknot çeşidinin en temel özelliği, boyutlarından dolayı taşınabilir olmasıdır. Ofislerde yer kaplamadığı gibi, çantanızda da rahatça taşınabilmektedir. Kare ve çizgili sayfa modelleri bulunmakta, yatay-dikey olmak üzere iki tasarım yönüne sahiptir.

İhtiyaca göre A4, A5, A6 boyutlarında da üretilmektedirler. Hitap edeceği kitlenin ihtiyacına göre boyutları değişebilmektedir.

Bloknot Fiyatları

Bloknotların çeşitli abatları ve türleri olduğu için fiyatları değişiklik göstermektedir. Kullanılan kağıt kalitesi, kağıt boyutu, kaç adet basılacağı, üretim aşamasındaki işçilik gibi etkenler fiyatı belirlemektedir. Tasarım ve istediğiniz modeli netleştirdikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Matbaa Marketim olarak cazip ödeme seçenekleri ile, size en uygun fiyatı sunmaktayız.

Şirketinizin bilgilerinizin ve logosunun basılı olduğu bu bloknotlar, kurumsal kimliğinizi öne çıkarıp, marka prestijinizi arttıracaktır. Müşterilerinizin kendini özel hissedeceği bloknot ve daha fazla promosyon malzemesi için sitemizi inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

https://matbaamarketim.net