Teba Yetkili Servisi

27.10.2018
11
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Teba Yetkili Servisi
oy

Teba İstanbul Hizmet olarak sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Teba Servisi Bölgemizde bulunan mobil teknik ekiplerimiz sayesinde en hızlı ve garantili teknik servis hizmetini sunuyoruz. Çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, kazan, klima ve buzdolabınız için garantili bir servis arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Tüm bakım, onarım ve montaj işleri ile orijial yedek parça kullanımınız 1 yıl garanti kapsamında olacaktır.

Teba Servisi

Teknik Servis Çağrı Merkezi; 0216 469 34 35 Çalışma saatleri: Telefon numaramız: 0532 789 75 07 size 7/24 erişim sağlar. Danışmanlık ve firmamızın kaydını bırakmamak, yaptığımız tüm işler için 1 yıl garanti veriyoruz.

İstanbul Teba Hizmeti, İstanbul Teba Yetkili Servisi

Çamaşır makineleri, modern yüzyıl dünyasında geliştirilen ve günlük hayatta etkin olarak kullanılan en popüler beyaz eşya teknolojilerinden biridir. Çamaşır makinelerinizi daha hızlı, daha ekonomik ve daha iyi yıkamak için çamaşır makinelerinin çok önemli bir rolü vardır. Bu kapsamda, yaşam alanlarınızda kullandığınız çamaşır makinelerinizde oluşabilecek her türlü arıza için İstanbul Teba Servis Merkezimizin profesyonel servis uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Özellikle Teba çamaşır makinesi arızası durumunda, günlük hayatınızda yaşayabileceğiniz önemli zaman kayıplarını ve arızaları önlemek için arıza meydana geldikten sonra mümkün olan en kısa sürede çağrı merkezimizi arayabilir ve profesyonel servis talep edebilirsiniz. Makinenizin arızalanması.

Teba Buzdolabı Servisi

Hizmetimizin adresinize yönlendirilmesi sayesinde, modern çağda gereksiz yere saatlerce ve hatta günler sürebilecek servis aracını beklemek gibi bir durumdan kurtulabilirsiniz. En yenilikçi Teba çamaşır makinesi teknolojisinin bilgi ve tecrübesine sahip olan ve bu konuda periyodik eğitim seminerlerine katılan uzman teknik kadromuz, Teba çamaşır makinesinde gerekli müdahaleleri daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilmiştir. Bu şekilde, mümkün olan en kısa sürede yüksek performanslı bir iş yapabilmemizi sağlayabiliriz.

Özellikle Teba Servisi Merkezi olarak, Teba çamaşır makinenizin üstün işlevselliğini ve dayanıklılığını koruyacak bir arıza onarım işlemi gerçekleştirmek için sadece makinenizde gerekli olan parça değişimi orijinal Teba yedek parçaları ile gerçekleştirebilmekteyiz. . Bu sayede çamaşır makinenizde kullanılan dayanıklı olmayan parçaların kısa sürede aynı ve benzer arızalara neden olmasını önleyebiliriz. Buna ek olarak, biz, hataları tamir ettiğimiz tüm Teba Servisi çamaşır makineleri için 1 yıllık garanti ve olası olumsuz durumlarda mağduriyetiniz ve ek masraflarınızla karşı karşıya kalmanızı engellemeyi hedefliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmayı hedefliyoruz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.