Kaliteli Teba Buzdolabı Hizmeti

19.05.2018
1
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Kaliteli Teba Buzdolabı Hizmeti
oy

Teba’nın hizmetleri alanında uzman ekiplerden oluşmakta ve yeni teknolojiye ayak uydurmaktadır. Teba Servis Beykoz olarak hizmet veren firmamız, Kaliteli Teba Buzdolabı Hizmeti 25 yıldır sektörde mutlu müşteri misyonunu benimsemiştir. Her markada uzmanlaşmış beyaz eşya tamircilerine sahip olan firmamız, teknolojideki yenilikleri geride bırakmamak için sürekli eğitime tabidir. Teba servisi olarak; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, klima ve kombi bakım ve onarımı.

Kaliteli Teba Buzdolabı Hizmeti

Bir müşterinin Teba markalı beyaz eşyalar arızalandığında, çağrı merkezimizi aramak yeterlidir. Çağrı merkezimiz arızalı beyaz eşya konusunda sizden ön bilgilendirme alacak ve teba servis personeliniz beyaz eşyalarınızın tipine göre yönlendirilecektir. Arıza ilk önce tespit edilir ve arıza için ödenecek olan maliyet hakkında bilgilendirilirsiniz.

Sorunun çözüme kavuşturulması halinde çözüme kavuşması halinde, onarım işlemi hemen başlar, eğer büyük bir arıza varsa ve tamiratta bir onarım mümkün değilse, beyaz teknisyenimiz yüksek düzeyde teknolojik altyapıya sahip Teba servisimize ulaştırılır. Mümkün olan en kısa zamanda, hatanız giderilecek ve yol size gelecektir.

Teba Servisi Beykoz

Teba servisi arızalı beyaz fikstürü düzeltir ve test sürecini sizle başlatacaktır. Test prosedürünün tamamlanması üzerine, cihaz servis garanti formu onayınız ile doldurulacaktır. Bu form ile değişen bölümünüz 1 yıl boyunca Teba servisi tarafından karşılanacaktır. Hizmetimiz haftanın her günü mevcuttur ve teba durumunda kesintiye uğrayacak acil bir teba hizmetimiz bulunmaktadır. Teba Servis Beykoz için şimdi arayarak sorunlarınıza acil destekler isteyin.

Beykoz Teba Servisi

0216 540 00 23

Beykoz Teba Servisi
Dr. Ömer Besim Paşa Cd. 106 A
Yeni Mahalle Mahallesi 34815 Beykoz/İstanbul

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.