Beyaz Eşya Servis Önerimiz

03.04.2018
1
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Beyaz Eşya Servis Önerimiz

Beyaz eşya sektörünün en güçlü firması Servis Asia‘nın yeni yapılanması sizlere İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında oldukça profesyonel ve garantili hizmetleri ulaştırıyor.  Beyaz Eşya Servis Önerimiz bu hizmetleri alabilmeniz için sadece bizi aramanız yeterli kurumsal bir yapıya sahip garantili hizmetleri ve orijinal parça kullanımı ile sizlere isteklerinizi tam anlamıyla karşılamasını iyi bilen,  Profesyonel bir kadroya sahip iyi hizmetleri ile destek alabileceğiniz en iyi firmalardan bir tanesi.

Beyaz Eşya Servis Önerimiz

sektör lideri kurumsal yapısı ve Ehil personel kadrosunun sizlere sunmuş olduğu profesyonel destekleri tam anlamıyla garantileri altına alan iyi bir firma. İsteklerinizi ve tamir edilmesi gereken ürünlerinizi bize telefonda belirttiğiniz zaman.  Aynı gün içerisinde gelip sorunları hızlıca gidermeyi ve bu sorunların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri almayı Amaç edindik.

destek alabileceğiniz hizmet sektörünün en köklü kuruluşu. Servis Asia sizlere her türlü desteği sunmak için şu anki firmayı kurmuş bulunmakta. Emsen Teknik sizlere profesyonel desteğinin yanında garantili ve orijinal aksesuarlarında tedarik konusunda yardımcı olabilen güçlü bir kuruluştur.

Emsen Teknik Hizmetleri

beyaz eşya tamiri ankastre ürün onarımı Ocak fırın davlumbaz servisi çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve buzdolabı ile ilgili tamir bakım onarım montaj ve teknik servis hizmetleri gibi birçok dalda hizmetler ve destekler ulaştırıyoruz. Beyaz Eşya Servis Önerimiz

Emsen Teknik İletişim Bilgileri

0216 469 34 35

0532 789 75 07

info@emsen.net

www.emsen.net

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.