En İyi Araba Sanayi Siteleri 

10.08.2019
4
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
En İyi Araba Sanayi Siteleri 
oy

En İyi Araba Sanayi Siteleri Araba sanayi sitesi yedek parça satan, boya ve tamir işlerine bakan, hasar görmüş ya da görebilecek durumdaki araçların muayenesini yaptırmak için kurulmuş siteleridir. Ayrıca bu sitelerde yapılan masraflar servise giden araçların masraflarından daha az tutar. Birçok avantajı olan sanayi sitelerinde yan yana, karşı karşıya birçok dükkan bulunmaktadır.

En İyi Araba Sanayi Siteleri 

Araba yedek parça, aksesuar, modifiye, tamir ve boya gibi işlerinizi halletmek için en iyi adres sanayi siteleridir. Her dükkânın bir ustası olduğu gibi birde çırağı muhakkak vardır. Kullanıcıları bilir ki her sanayi sitesinde her ustaya aracınız emanet edilmez. Çünkü her usta her konuda becerikli olmayabilir. Bunu anlamak için ya bir eş, dost, arkadaş tavsiyesiyle gitmeniz gerek ya da kendiniz deneme yanılma yoluyla tecrübe etmeniz gerekmektedir.

En İyi Oto Sanayi Siteleri

İstanbul Teknik OTO Sanayi Sitesi

Topkapı’da bulunur. Müşterileri tarafından tavsiye edilen bu sanayi sitesine Tozkoparan yolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Evren OTO Sanayi sitesi kullanıcıları tarafından tavsiye edilen diğer bir İstanbul sanayi sitelerindendir. Tem otoyolunun altında ve üstünde olmak üzere 2 kısımdan oluşur.

Ankara İskitler OTO Sanayi sitesi ise Ankara’nın gözde sanayi sitelerinden biridir. Müşterilerine göre araçta sınıf farkını ortadan kaldırmış. Yani ister maliyeti en düşük bir araba ile gelin isterseniz de bir son model ile gelin. Sonuç olarak karşılaşacağınız ilgi ve alaka ve tabi ki memnuniyet aynı olacaktır. Ayrıca şehir merkezine yakın olması da müşteri için bir avantaj.

Başkent OTO Sanayi sitesi ise müşterilerine yedek parça, aksesuar ve boya gibi ihtiyaçları için memnuniyet garantisi verebilir. Tek sıkıntısı ise siteye giren ana yol üzerinde çok fazla kaza olmasıdır.

İzmir

1.Sanayi sitesi ulaşımı kolay olması bakımından oldukça tercih edilen bir sanayi sitesidir. 13- 14 bin kişinin çalıştığı bu site içerisinde aradığınız her şeyi bulmak mümkün. Yedek parçacılar, iyi boya ustaları, elektrikçiler, kaporta ustaları, döşemeci, yıkamacı istediğiniz her hizmet mevcut gözüküyor.

3.Sanayi Sitesi Bornova’da bulunmaktadır. Ayrıca bünyesinde 500den fazla işyeri barındırmaktadır. Konumu bakımından İzmir Karşıyaka Bornova gibi semtlere yakın olduğu için tercih edilmesine şaşırmamak gerek. Bunun dışında içeriğindeki tamir malzemelerinin sürekli yenilendiğini de hatırlatmak da fayda var.

Antalya

Eski sanayi sitesi birçok müşterisi olan bu iş merkezi belediyenin de katkılarıyla kendini 2016 yılında yenilenmişti. Büyük ve işlek olduğu için rekabet oldukça fazla. Bu nedenle bu site, müşteri memnuniyeti ve hoş sohbet ön planda tutuluyor.