Çukur 40. Bölüm İzle – Bipsiz, Sansürsüz, Full İzle

Tv
30.10.2018
0
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Çukur 40. Bölüm İzle – Bipsiz, Sansürsüz, Full İzle

Son bölümü 39 bölümden sonra Çukur 40. Bölüm İzle – Bipsiz, Sansürsüz, Full İzle adresi olarak sizleri yönlendirmek amaçlı yazımızı yazıyorum. Çukur 40 bölüm izle yeri olarak tavsiyemiz Puhu Tv yada Showtv.com.tr adresi olacaktır. Yasal ve yükümlülüğün olduğunu hatırlatarak iyi seyirler dilerim.

Çukur 40. Bölüm Bipsiz, Sansürsüz, Full İzle

Show TV’nin TV şovunu merakla izleyen Çukur, 40. kez sergileniyor. Seyirciler yeni bölümleri merak ediyor ve yeni görüntüler arıyorlar. Çukurun 40. bölümünü izleyin! Bölüm 41 açık mı? Serideki son görüntüler bu habere dahil.

Çukur serisinin 40. bölümü yayınlandı. Çukur’un 40. bölümünde, televizyon izleyicisiyle buluşma; Vartolu’nın yamacının eğimi ve eğimin eğimi hareket etmeyecek ve çıldırmayacaktır. Sadece Cumali’yi değil, Vartolu’yu da kurtarmak zorunda kalacak. Çukurun 40. bölümünü izleyin! Bölüm 41 açık mı? Haberlerimizin detayları …

ÇUKUR 40. BÖLÜM ÖZET
Vartolu’nın yamacının eğimi ve eğimin eğimi hareket etmeyecek ve çıldırmayacaktır. Sadece Cumali’yi değil, Vartolu’yu da kurtarmak zorunda kalacak. Yamaç’un gözüyle Metin ve Kemal’i almak bir şey görmeyecek. Mahsun cheto’yu kurtarmayı planlarken, beklediğiniz anda eğimin karşısını göreceksiniz. Karaca Sena’den yardım isteyecek. Babasının çevresinden ayrı olmayan İdris’le karşılaşan Selim başs, ekrandaki insanlarla bir duygu hissi yaşayacak.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.