DMAX TV Frekans Bilgileri, DMAX canlı izle, DMAX TV Türkiye

Tv
08.03.2018
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
DMAX TV Frekans Bilgileri, DMAX canlı izle, DMAX TV Türkiye

istanbul Networks, bugün DMAX’in Türk seyircisine katılacağını açıkladı. DMAX TV Frekans Bilgileri, DMAX canlı izle, DMAX TV Türkiye Duyuruyu Discovery’nin NTV Sports’u Doğuş Medya Grubu’ndan devralmasıyla başarılı bir şekilde tamamlandı. 17 – 22:30 Cumartesi, DMAX, BBC Sport, TLC’den sonra yerini alacak ve Discovery’yi piyasaya çıkaracak. İkinci kanalda şifrelenmemiş yayın yapacak. DMAX TV Yayın Akışı Erkeklere özel izleyici kitlesini hedefleyerek piyasaya duyurulan kanalda diziler tv şovları genel olarak bildiğiz ama her bölümü heyecanla izlenen içeriklerden oluşuyor.

DMAX canlı izle


Keşif Ağları Türkiye Başkanı ve CEO’su Lydia Fairfax “Türkiye pazarına DMAX kanalını tanıtmak ve DMAX size güneşlenenlerden, mesleklere, sporlara, arabalara, en iyi senaryo modellerine ve seyircilere ışık tutacak ve ilham verecektir.DMAX, aksiyon yüklü ve şaka yapmalarını çoğaltmak istiyorsunuz.Özel sesleri ve kıyamet sonrası bölümlerini özel olarak yayınlayacaksınız. DMAX ekranlarındaki bölümler: İnsanlardan kaçmak, sırlarını gizlemek ve bir araya getirmek için, gizemli, gizemli, gizemli, lise rehberliği danışmanı, Madison Clark ve İngilizce öğretmen Travis Manawa’yı başardınız.

DMAX TV Türkiye

Stafford, ED STAFFORD’S RELEASES STORY’ta (19 Mart, 21:55) Frank Cuesta, BREZİLYA’DA WILD FRANK (23 Mart Cuma 21:55) İspanyol bir futbolcudur Dani Alves I Hayatınızı haberlerinizle yaşayamazsınız. Zor İşler: Sıradan özgürlük! En popüler programlardan DMAX’ı ikinci yeri olarak seçti (21 Mart Çarşamba günü 21: 00’de 21: 00) ve program Alaska’nın çevresi içindeki her şeyden daha riskli.

DMAX TV Frekans Bilgileri

Türksat 4A
12.015 MHz – Yatay (H) – 27.500 Ksym/s
Digiturk – Eklenecek
Turkcell TV+ – Eklenecek.
D-Smart – Eklenecek
Discovery’nin popüler dizisinde DEADLINE AV (31 Mart 21:55, Çarşamba) Zorlu hava koşullarında Kuzey Kutbu’nun sert hava koşullarında zorlukla savaşmayacaksınız. Sadece yedi turbo programı! Araba uzmanı, Mike Brewer ve Edd Çin, otomobil, araba, otomobil, otomobil, kamyon ışıkları, lazerler ve kablosuz enerji dahil 300 icat ile hala dünyaya hakim. TESLA’NIN ÖLÜM RAYI (Pazar, 8 Nisan 21:55), Tesla’nın toplantısı, 1943’te ölümden sonra icat edilen ve kaybeden icatlardan oluşan bir belgesel serisidir.

DMAX TV Yayın Akışı

DMAX TV Yayın Akışı

DMAX TV Yayın Akışı

Erkeklere özel yayınlarıyla şifresiz ve ücretsiz yayın hayatına başlayacak olan kanalda yayınlanacak olan bazı programlar ve diziler ise ;

– Fear The Walking Dead
– Vikings
– Ed Stafford’la Kurtuluş Öyküleri
– Wild Frank in Brazil
– Altın Peşinde
– Ölümcül Av
– Tamir Tadilat
– Ve daha fazlası çok yakında DMAX kanalında..

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.