Bim Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık incelemesi

03.03.2018
24
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Bim Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık incelemesi

Bim Marketlerde, 9 Mart’ta satışa sunulacak olan ürünlerin bazılarını müşteriler için yararlı olan ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Bim Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık incelemesi ve Gençler Gerçek Alan Okuyucu İçin Kullanılabilir Ürün Detay Detayı sırası ile incelemek gerekirse aşağıdaki başlıklara bakabilirsiniz.

Bim Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık

Çağrı Yanıtlama Özellikli Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık
Her kulaklığın rahat çalışması ve telefona cevap vermesi, telefonunuzu yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Bu özellikleri taşıyan bir kulaklık ile sizlere gelen aramaları hemen cevaplayarak ergodinamik bir kullanım deneyimi yaşamış olursunuz Belirli bir süre geçtikten sonra bile, telefonunuz çağrı cevaplamayı otomatikleştirerek çağrılarınıza cevap verecektir. Sizde kullanım deneyimi yaşamaya başladıktan sonra fark edeceksiniz. Çağrı cevaplama özelliği tamda kullanıcı dostur bir özellik olarak karşınızda

Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık incelemesi

Müzik dinleme
Tek bir kulaklık olarak satılan Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık, küçük ama yetenekli bir üründür. Sadece telefon görüşmelerinde değil, aynı zamanda müzik dinleyebileceğiniz ses kontrol işlevlerinde spor yaparken müzik dinleyebilirsiniz. Tek kulaklıkla müzik dinlemek biraz tuhaf ve ilginç gelebilir. hatta kullanışsız diyedetabir edebilirsiniz. ama fiyat performans acısından bakıldığında boyutlarına göre başarılı bir cihaz olduğu kesin. Tabi ki amacı müzik dinlemek için yapılmış bir cihaz olmadığı aşikar. Yinede merak edenler için normal telefon konuşması yanından müzik dinlemek içinden kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık Şarjı Nasıl

Uzun Ömürlü Pil
Şık görünümü ve tasarım çigilerine sahip bu kulaklıkta bulunan 60 mAh Li-on pil ile durumunuza bağlı yani kulanım durumuna ve şarj doluluğuna olarak 5-6 saat kadar kullanılabilir. Kulak kancanızla, kulaklığınız sabit kulaklığınızla takılı dururken, işinizi bozmadan kolayca telefon görüşmesi yapabilirsiniz. internette gezine bilir, sesli komutlarla yazdırabilirsiniz. Fiyatlar kısmına gelince diğer online magazalarda bu kulaklığın fiyatlardan daha yüksek olacak.

Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık Fiyatı

Özel hediye ürün fiyatı Bim 9 Mart’ın fiyatı 49.90 TL’dir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.