Cin Malı Ucuz Ip Kamera, Bim Trax ip kamera inceleme

27.02.2018
519
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Cin Malı Ucuz Ip Kamera, Bim Trax ip kamera inceleme

Merhaba sevgili “bilgiweb” Takipçiler sizinle için yeni bir inceleme raporu hazırlamış bulunuyoruz. Her hafta yaptığımız gibi Gerçek Kataloglarda bulunan ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Sizler için ucuz ip kamera diyebileceğimiz şok market trax ip kamera fiyatı, bim trax ip kamera, trax ip kamera incelemesi yaptık. Detayları yazımızda mevcut. Bim 9 Mart Cuma günü IP Kamera getiriyor. Bu kamera sayesinde, evinizdeki, iaşyerinizdeki veya bebek odasındaki bir güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz. Bu kameranın özelliklerini sizin için altı çizdik.

ucuz ip kamera

Telefon ve Tabletle İzleme
Trax IP özelliklerinin en önemli özelliklerinden biri, her yerden izlenebilmesidir. Kameranızı kurduktan sonra, telefonunuzu ve tabletinizi kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. Kameranıza herhangi bir gelişmeden atlamaksızın istediğiniz yere erişebilirsiniz.

bim trax ip kamera

Kablosuz İnternet Bağlantısı
Bim Trax IP Kamerasının diğer bir özelliği de kablosuz ağ erişiminin bulunması. Bu özellik sayesinde kabloyu modemden çıkarmadan kablosuz ağ bağlantısını kurabilir ve kullanabilirsiniz.

şok market trax ip kamera

Alarm Bağlantısı özelliği
Bim 9 Mart’ta IP Kamera, Alarm, Bell, e-posta gibi alarm ve iletişim araçlarıyla da bağlantı kurabilecek. İstediğiniz aygıta bağlanarak, etkileşimli olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay kurulum
Trax IP Kamera, müşterilere kolay kurulum imkanı sunar. Telefonunuzu mobil uygulama ile kurabilir ve tüm ayarları yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, kamera kurulumu problemden uzaklaştırılmış ve kolaylaştırılmıştır.

Geniş Kamera Açısı
Bim’in 9 Mart Cuma günü varacağı IP kameranın kamera açısı oldukça geniş. Kamera, sola ve sağa doğru 350 derece yukarı ve aşağı doğru 90 derece görüş açısı sağlıyor.

trax ip kamera incelemesi

Buna ek olarak, kamera gece görüşlüdür ve dahili bir mikrofon ve Hareket sensörü içerir. Kameranın çözünürlüğü 1Mp’dir. Trax IP Kamera, 64GB’a kadar SD kart desteği sunar. Bu özellik sayesinde kamera görüntülerini anında SD kartınıza kaydedersiniz. SD kart kamera üzerinde bulunmuyor ve almanız gerekiyor.
Bu Trax IP Kamera, 2 yıl garanti ile Bim’e geliyor. Bim 9 Mart 2018 katalogunda belirtilen kameranın satış fiyatı 99TL’dir. Mevcut Ürünler’i sizin için araştırmaya devam ediyoruz ve diğer incelemeler için Ürün İncele Kategorisini takip edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.