Amana Servisi Fenerbahçe

17.10.2018
3
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Amana Servisi Fenerbahçe
oy

Ekonomik fiyatları ve uzman kadrosu ile en çok tercih edilen şubelerden olan İstanbul Amana Servis Şubesi her zaman yanınızda. İstanbul şubemizi arayarak Amana cihazlarımızla ilgili tüm teknik sorunları paylaşabilirsiniz. Bölgede yıllardır faaliyet gösteren servisimiz, arızalara pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Amana marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klima için onarım hizmeti sunuyoruz. Tüm bu cihazların arızalanması, bakımı ve montajı için İstanbul şubemizi arayabilirsiniz.

Amana Servisi

Amana birçok tasarımda cihaz üretmektedir. Hemen hemen her ürün 10’dan fazla modele sahiptir. Herhangi bir Amana mağazasına girdiğinizde ve alışveriş yaptığınızda, ihtiyaçlarınızı karşılamak için kesinlikle bir model bulabilirsiniz. Amana Servisi Tüm modellerde aynı gün İstanbul’a ve İstanbul’dan teknik servis hizmeti veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli onarımlar için şubemizi istediğiniz zaman arayabilir veya Whatsapp üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

İstanbul’daki Amana klimaları için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Yaşadığınız tüm teknik sorunlardan bizi arayarak klimanın tamiri talebinde bulunabilirsiniz. Sektördeki ve bölgedeki en eski Amana servisi olarak, klima arızaları ile daima yanınızdayız.

Amana Buzdolabı Servisi

İstanbul çevresinde yaşayan Amana kullanıcılarına teknik servis ve kurulum hizmeti sunuyoruz. Firmamız tüm yeni Amana cihazları için onarım hizmetleri sunmaktadır. Amana cihaz tamirinde 1 yıl garanti için bizi arayın. Servisimiz İstanbul, Armağan evler, Şerifli, Ihlamur kuyu ve İstiklal mahallelerinde faaliyet göstermektedir. En yakın Amana servisiniz olarak yaşadığınız arızalar için yerinde çözümler üretiyoruz. Kusurlu Amana cihazınızın onarımı için bizi hemen arayın.

İstanbul Amana Servisi ile nasıl iletişim kurabilirim? Hizmet olarak, kesintisiz hizmet veren bir çağrı merkezimiz var. Bu çağrı merkezi sayesinde, sizden sürekli bir dava alabiliyoruz. Dilerseniz 0216 469 34 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz ya da Whatsapp numaramız 0532 789 75 07’den bir kayıt bırakabilirsiniz.

Servis ne zaman gelecek? Buradaki en büyük farkımız doğuyor. Hizmetimiz mahalle tabanlı hizmet sağladığından, Amana aynı gün hizmet ağındaki tüm mahallelere hizmet vermektedir. İstediğiniz zaman bizi arayabilir ve aynı gün servisini isteyebilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde size en hızlı tamir ve kurulum hizmetlerini sunuyoruz.

Amana

İstanbul Amana sahadaki uzmanlara ev sahipliği yapıyor ve yerinde onarımlar yapılmaktadır. Eğer titiz bir Amana servisi istiyorsanız şimdi bizi arayın. Bölgedeki en eski şirketlerden biri olarak profesyonel tamir hizmetleri sunuyoruz. Merkez ofisimiz Ümraniye Amana Servis Merkezi ile bağlantılıdır. İstanbul şubemiz sadece bazı mahalleler için destek sunuyor. Bölgede en yüksek yoğunlukta hizmet veren firmamız Amana, talebi karşılayacak servis araçlarına sahiptir.

İstanbul Amana Beyaz Eşya Servisleri
İstanbul Amana Buzdolabı Servisi

İletişim Bilgileri : 0216 469 34 35 – https://istanbulamanaservisi.org

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.