Westinghouse Servis

18.03.2019
8
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Westinghouse Servis

İstanbul Westinghouse Servisi Westinghouse Teknik Servisi İle Arızalara Son Günlük yaşamın en önemli parçalarından birisi elektronik eşyalardır. Ev hanımlarına büyük kolaylıklar sağlayan bu eşyalar, bazen arızalanmaktadır ve kullanılamaz hale gelmektedir. Bunda kullanıcı hataları olabileceği gibi, bazı zamanlarda istisnai olarak fabrika hataları da olabilmektedir.

Westinghouse Servis

Bu gibi arıza durumlarında genelde ilk olarak müşteri kendisi tamirat işlemlerini yapmaya çalışmaktadır. Ancak tamirat işi teknik bir işlemdir ve doğru yapılmadığı takdirde makinelere ya da elektronik eşyalara ciddi zararlar verebilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için en doğru ve en iyi hizmeti veren Westinghouse Servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Elektronik eşya konusunda güvenilir, kaliteli, hızlı ve doğru hizmet veren firmamız, İstanbul’un İstanbul ilçesi ve diğer tüm ilçelerine hizmetlerini sunmaktadır.

Öncelikle firmamızı arayan müşterilerimize telefon ile destek verilir. Ücretsiz olarak verilen bu destek sonucunda ürün çalışmaz ise arıza kaydı alınır ve en kısa sürede gidilerek gerekli işlemlere başlanır. Çağrı merkezimiz sürekli olarak açıktır ve müşterilerimizin her türlü sorunlarına kısa sürede çözüm üretir.

 Westinghouse Servis Hizmetlerimiz

Telefon aracılığı ile verilen hizmetlerin sonuç vermemesi ile arıza kaydı alınan müşterimize kısa sürede ulaşarak, arızalanan ürünün kontrolü yapılır. Anında hizmet sistemimiz ile ürün aracımıza alınarak kısa sürede tamir edilir. Ancak ürün kısa sürede tamir edilemeyecek bir şekilde ise Westinghouse servis olarak belge karşılığında ürün müşteriden alınarak firmanın merkezine getirilir. Burada gerekli makine ve teçhizatlar ile tamirat işlemleri en kısa sürede yapılır. Tamirat anında bir parçanın değişmesi zorunlu ise işlem yapılmadan önce müşteriden onay alınır ve tamirata devam edilir. En kısa zamanda gerçekleştirilen tamirat neticesinde ürün alınarak teknik personeller eşliğinde müşteriye teslim edilir ve ürünün montaj işlemleri personeller tarafından yapılır.