Sarışın Fabrikası

21.02.2019
0
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Sarışın Fabrikası

Kadınların var olan güzelliklerini ortaya çıkarmasını sağlayan, bakımlı olmak, yakışan saç tasarımına ve rengine sahip olmak işte sizlere bu trendleri en iyi takip eden ve uygulama konusunda sektör lider Toprak Şeker sizlerle. Kadınların saça olan ilgisi tartışılmaz, zaten saç görsel olarak kadının olmazsa olmazı bizce, özellikle sarı saç kadına çok yakışır göze hoş görünen mükemmel bir kadın olmak için kesinlikle tavsiye edeceğimiz renktir. Sizlere öyle bir kuaför tercihimiz olacak ki Ünlülerin tercihi dünyadan özel uçaklarla ülkemize gelerek Toprak Şeker Kuaförü tercih eden misafirlerini yakın zamanda vip araçlarla müşterilerini adreslerinden alıp kuaför sonrası evlerine veya gitmek istedikleri adreslere bırakmayı hedefliyor.

Toprak Şeker Kuaför

Tam 15 senedir bayan kuaförü sektörüne mükemmel yeniliklerle giriş yapan Toprak Şeker , Saç boyama tekniği, saç uzatma teknikleri, çeşitli boya teknikleri üzerine geliştirdiği önemli formüller sayesinde kuaförler arasında öncü marka bilinilirliği olmayı başarabilmiştir.
Toprak Şeker yurt içi ve yurt dışından ziyaret eden sayısız misafirine İstanbul Kadıköy bulunan Ziverbey Köşkünde hizmetler sunmaya Modayı, trendleri takip etmeye yeni trenler geliştirmeye devam etmektedir.

Bu sene sarı saç modası devam ederken sizlerde mutlaka mu mükemmel trendlerin takipçisi kısacası sarışın fabrikası kuaförün web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. İletişim bilgileri sizlerle.

Toprak Şeker’le Mutlaka iletişime geçmelisiniz.

  • Fener Yolu Mah., Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:50, 34724 Kadıköy/İstanbul
  •  +90 0216 386 70 23
  •  +90 0532 494 20 76
  • info@toprakseker.com

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.