Türkiye’nin İlk Mobil Davetiye

28.06.2019
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Türkiye’nin İlk Mobil Davetiye

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Davetiye nişan, düğün yada özel organizasyonlar için kişilere gönderilen davet kartlarıdır. Artık her türlü organizasyonlara uygun davetiyeler mevcuttur. Firma yeni bir sistem olan mobil davetiye sistemini kullanarak işlemlerin daha hızlanmasını sağlar. Çağımız teknoloji çağı olduğu için mobil davetiyeyi tercih edenlerin sayısı da artmaktadır. Firma istenilen renk ve modellerde mobil davetiye hazırlamaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek mobil app davetiye sistemi hazırlayan tecrübeli bir firmadır. Son yıllarda revaçta olan mobil davetiye ile zamandan tasarruf sağlanır.

Türkiye'nin İlk Mobil Davetiye

Türkiye’nin İlk Mobil Davetiye

Mobil Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi her çift için özel olarak hazırlanır. Firma her türlü model ve renk seçenekleri ile geniş bir sunuma sahiptir. İster firmanın kataloğundan seçebilirsiniz ya da kendi tasarladığınız bir davetiye olabilir. Yapmanız gereken firmanın sitesine girerek modelleri incelemek olacaktır. Firmanın kendi sitesinde ki davetiyeler üzerinde küçük dokunuşlar yaptırarak tarzınıza uygun modeli oluşturabilirsiniz.

Mobil Davetiye Seçenekleri

Mobil davetiye de birçok seçenek mevcuttur. Nişan, düğün ya da özel organizasyonlar için mobil davetiye sistemi uygulanır. Firma müşterilerine gereken bilgileri sunarak daha detaylı olarak öğrenilmesini sağlar. Her organizasyona uygun mobil davetiye modelleri sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey firma ile iletişime geçip daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://happymedya.com/

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.