Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

04.04.2022
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri be ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz, Hesabınız ile ilgili tüm detayları web sayfamızda bulmanız mümkün, Facebook gibi köklü bir sosyal medya platformunda maalesef iletişim odaklı işler yürümüyor hesabınızı açtıktan sonra aşağıda yer alan sayfayı tıklayarak yardım alabilirsiniz. Maalesef direkt iletişim kurabileceğiniz bir telefon numarası mevcut değildir, Sizlere gerçekten bir telefon yada mail adresi vermek isterdik ama bu mümkün değil.

https://tr-tr.facebook.com/help

Facebook yetkililerine nasıl ulaşabilirim?

Üzülerek belirtmek isteriz ki, Facebook ile direkt iletişim kurmanın bir yolu bulunmamaktadır, arama yapamaz, ileti yazamaz, e-posta gönderemezsiniz ya da bir Facebook personelleri veya ortağıyla kontak kuramazsınız. Lakin, bir problemi teşhis etmek ve iletmek için hesabın vasıtasıyla Facebook Yardım Merkezi’ni kullanabilir sorunlarını dile getirebilirsiniz. Hesap kurtarma, şifre yenileme, iletişim bilgisi güncelleme gibi menülerden yardım almanız mümkündür. Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri  iletemeyeceğiz ama facebook uygulama üzerinden dilediğiniz numaraya ulaşmanız mümkündür.

Facebook Müşteri Hizmetleri Telefonu

Bu kurumun bir telefon numarası yoktur, Yukarıda belirttiğimiz gibi hesap yardım  sayfasından Facebook Müşteri Hizmetleri Telefonu olmadan da yardım alabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Facebook Yardım Merkezine nasıl mesaj atılır?

  1. Facebook‘un sağ üst bölgede yer alan ikona dokunun.
  2. Aşağı doğru inin ve Sorun Bildir’i seçebilirsiniz.
  3. Problem yaşadığınız Facebook ürününü seçerek.
  4. Metin alanına, problemle karşılaşmadan önce ön gördüğünüz adımlar da dahil, probleminizin açıklamasını yazmanız yeterlidir.
  5. Ekran görüntüsü ek olarak seçin ekleyin. (isteğe bağlı).
  6. Gönder’e basın.