Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022’ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri!

26.07.2022
17
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-
Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022’ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri!
oy

Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022’ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri! dijital para biçimleri için önemli gelişmelerden biri oldu. En iyi maliyete sahip altcoinler rekor kırdı. Sonuç olarak, 2022’de dijital para piyasası borsaları olacak mı? As denetçileri ayrıca, 2022 yaklaştıkça montajla ilgili altcoinleri de öngördü. Bu altcoinlerin ülkeleri ve tükettikleri item miktarı. İşte uzmanlardan 2022 yılı için kripto para eğitiminden kazanç sağlayan altcoinler…

Ünlü denetçilere göre, Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL), tırmanma üçgeni tasarımı bırakmayı planlıyor. Gerçekten de Solana bile Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı sağlam bir düzeneğe dokunmaya hazır. SOL/BTC şu anda beşinci dalga rallisinin erken konumlarında ve maliyette genellikle %80’lik bir artış normal. Uzmanların belirttiği gibi, genel dijital para piyasası 2022’de dikey bir model gösterebilir.

Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022’ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri!

Solana (SOL), 193 $ bölgesini etkin bir şekilde kırdığını varsayarsa, bugüne kadarki en önemli seviyesinden daha iyi performans gösterebilir. Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022’ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri! Böylece SOL 1000$’a kadar ulaşabilir; Ancak bunun gerçekleşmesi için kripto piyasasının her durumda birden çok kez gelmesi gerekir. Konuyla ilgili yetkililer, dijital para piyasasının büyümeye devam ettiğini varsayarak Solana’nın yükseleceği konusunda hemfikir. Sonra tekrar CryptoWendyO, Solana’yı en iyi yardımcı program olarak adlandırdı.

Halen Solana (SOL); NFT, Defi, oyun ve Web3’te 400’den fazla görevi destekler. Araştırmacılara göre, Dogecoin (DOGE) 2022’de canlanarak finansal destekçilerini şok edebilir. Memecoin bugüne kadar toplam 15.000 ekleme gerçekleştirdi. Dogecoin cüzdanlarının %58’inden fazlası, birkaç gün içinde piyasa değerine göre en iyi 10 dijital para biçiminin azalmasına rağmen üretkendi.

Konuyla ilgili yetkililer, Dogecoin finansal destekçilerinin yeni yılda olağanüstü bir şansın üzerine hemen atlayabileceği konusunda hemfikir. Gelecek vaat eden bir görüntü parası olan DOGE, 2021’in başından bugüne kadar neredeyse %2.956,4 arttı. Sebepler arasında, Elon Musk ve Imprint Cuban gibi önemli kripto-finansal destekçilerinden aldığı yardım umut verici.

Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022'ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri!

Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022’ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri!

Ayrıca, Dogecoin ana destekçisi, cüzdanında 220.000 DOGE olduğunu açıkladı. Dahası, Dogecoin’in insan grubu Doge Armed force’dan gönüllüler bir Dogepedia kesit sitesi dağıtacaklar. Dogecoin kuruluşu, 2022’de bu tür sayısız gelişmeyi kabul etmeyi amaçlıyor. Uzmanlara göre, Polkadot (Spot), uzun vadede finansal destekçisine sağlam artışlar sağlayacak. Bir bütün olarak, Polkadot’un birkaç yıldan fazla bir süredir Blockchains’in başka bir katmanı kadar ilerlemediğini biliyoruz.

Her durumda, uzmanlar tarafından aya ulaşabileceği tahmin ediliyor. 2022’de ATH seviyelerine ulaşabilir. Ardından tüccarlar düşük seviyelerden satın aldı. Bu, Polkadot’un genel engelini aşmasına izin verdi. Sonuç olarak, Polkadot finansal destekçilerini 2022’de uzun vadede gülümsetebilir. Cardano (ADA) biyolojik sistemi gelişiyor ve temelli bir projeye doğru ilerlemeye devam ediyor.

Alonzo güncellemesi ile parlak anlaşmalar için uygun hale gelen Cardano, biyolojik sisteminde iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Yeni bir iddianın da gösterdiği gibi, Haskell seçmeli lehçeleri ile kurnazca anlaşmalar kodlanabilir. Bu tür geliştirmelerin devam ettiğini varsayarsak, esasen Blur’a kadar mühendisler tarafından bunaltılabilirler. Ethereum’un yüksek ölçekleme sorunları olduğunun farkındasınız.

Mevcut durumun çok uzun sürmediğini varsayarsak; Cardano, AVAX ve SOL gibi aktiviteler geliştirme sağlar. Cardano, 2022’nin ana çeyreğinde 1.72 dolarlık muhalefetten daha iyi performans gösterirse yükselişe geri dönebilir. Daha da önemlisi, 2.37 dolarlık hedef bölgeden daha iyi performans gösterirse, 5 dolarlık ATH bölgesine bir gezi başlayabilir.

Kıdemli brokerlerin belirttiği gibi, XRP yeni yılda 1,45 dolarlık muhalefetten daha iyi performans gösterebilir. 3.15$ seviyelerine doğru uçabilir; Her ne kadar olursa olsun, süper boğada her şeyin iyi gittiğini varsayarsak, 11.63 dolarlık hedef tüm hesapların kapanması.

Ancak tam 1 yıldır devam eden bir Wave vakası var. Bunun 2022’de kapatılacağına güveniliyor. Swell Labs, XRP anlaşmaları tarafından sübvanse ediliyor. Bunun bazı büyük dezavantajlar içerdiğinin farkındasınız. Trajik bir şekilde, erken finansal destekçiler bu maliyeti takip etti. 2022’de bir süper boğa sezonu olduğunu ve davanın bu noktada kapatılmadığını varsayarsak, XRP maliyeti gelgit seviyesinden yaklaşık %300-450 artacaktır.

Chainlink’in (Connection) maliyeti 2021’de %113 arttı. As denetçileri, Chainlink maliyetinin 2022’de önemli ölçüde artacağını düşünüyor. Uzman Kripto Denetçilerinden Kesin Olarak 2022’ye Girebilecek Altcoinler İçin Değer Tahminleri! Uzmanlar, 2022’de Chainlink maliyetinde 4 bindirmeli bir genişleme beklediklerini dile getirdiler. Hatta bunun 2022’ye kadar çıkabileceğini söylediler.

100 dolar ve buna şaşırmazdık. Bunun dışında, Bağlantı eşsiz bir seviyeye ulaşabilir. Uzmanlar, Chainlink’in olumlu eğilim gösteren piyasa destek bandını kırdığını varsayarsak, bir güç kayması olabileceğini ve muhtemelen çok geçmeden harekete geçebileceğini söyledi. Shiba Inu