Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu?

28.10.2018
5
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu?

Bugün haber sitelerinde ko uşulan en ilginç haber Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu? Oldu. Kıbrıs Girne’de cekilen fotoğrafta sanki 80km uzakta değilde yavru vatan 2 kulaç lık mesafede gibi görüntülendi.

Türkiye Kıbrıs’a Gittikçe Yaklaşıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne şehrinde açık havada çekilen fotoğraflarda, Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu? Türkiye’de Toros Dağları’nın fotoğraflarını çektiği fotoğraflar adada yetişiyordu.

Girne’de çekilmiş bir fotoğraf sosyal medyaya büyük ilgi gösterdi. Dışarıda çekilmiş olan Toros Dağları’nın resimleri yaklaşık 80 kilometre uzakta birçok insan tarafından paylaşıldı. ‘Anavatanımız Türkiye gibi görünüyor’ yorumları yapıldı. Fotoğraf paylaşımında bulunan milletvekilleri Ersin Tatar “Türkiye’nin Toros Dağları gibi görünüyor” diye yazdı. Tabi sonra Kıbrıs Türkiye’ye yaklaşıyor haberleri çıktı.
KKTC’nin önde gelen gazetecileri Ahmet Tolgay, “Türkiye’nin Kıbrıs’a Ne Kadar Yaklaşıyor?” “Sanırım hoşunuza gidiyor, bazıları zorluğa gidiyor. Vatan bizim yanımızda,” yorumunda bulundu. (DHA)

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.