Tamay Enerji Danışmanlık

22.01.2022
142
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Tamay Enerji Danışmanlık
oy

Tamay Enerji Danışmanlık Firması Kutlu TAMAY tarafından 2020 senesinde faaliyete başlamıştır. Uzun seneler enerji alanında profesyonel olarak hizmetler sunduktan sonra kendi işletmesini kuran Tamay; Müşterilerine bu engin tecrübelerini en kusursuz ve doğru bir şekilde, uygun ekonomik ve sürdürülebilir olanaklarda yansıtmayı hedeflemektedir. Tüm soru ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde yanıt bulabileceğiniz çözüm odaklı ve kişiye özel hizmetler veren Tamay Enerji Danışmanlık tüm güçlü ve kusursuz bilgileri ile  istediğiniz saat hizmetinizdedir. Temsilciliğini yapmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen Enerji Şirketleri aracılığıyla benzinlik, hastane, restoran, otel, avm ve inşaat şantiyeleri gibi yüksek elektrik tüketimi olan firmaların ve işletmelerin faturalarında özel indirimler sunmaktadır.

Tamay Enerji Danışmanlık

Hizmetlerimiz ucuz elektrik, ucuz enerji, indirimli elektrik, indirimli enerji, enerji gibi alanlarda daha ekonomik elektrik kullanmak isteyen müşterilerimizin yanındayız.

Güvenilir ve Hızlı Başvuru

Tüm gerekli usul ve yöntemleri siz değerli danışanları için kusursuzca adınıza tamamlıyor, işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirmekte.

Uygun Fiyat

Elektrik tasarrufunuz yatırımınıza dönüştürmeniz için bir çok danışmanlık ve hizmetler.

Özel İndirimler

Yüksek elektrik harcayan firma, topluluk, ve işletmelerin faturalarında özel indirimler sağlamaktadır.

Ücretsiz Analiz

Adınıza kesilmiş son aya ait elektrik faturalarınızı göndermeniz yeterli olacak. Fiyat teklifi ü enerji uzmanlarımız tarafından e-posta adresinize iletilmektedir.

NASIL İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALABİLİRSİNİZ?

Yüksek elektrik faturalarından sizleri kurtarmaya geldik fiyatların enflasyon dalgalanmasından dolayı neredeyse %100 arttığını görüyoruz ve sizlerin bu elektrik yükünden indirimli bir şekilde faydalanmanız için tüm faaliyetlerimizi ve hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz bize yapmanız gereken son faturanızı mail olarak göndermek gerisini bize bırak hızlı ve kusursuz fiyat teklifi ve indirim oranları ile ilgili çok hızlı bir şekilde mail adresinize dönüş yapacağız. İndirimden faydalanabilmeniz için firmamıza son aya ait elektrik faturalarınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Fiyat teklifiniz enerji uzmanlarımız tarafından özenle hazırlanıp mail adresinize iletilecektir.

Konu ile ilgili başvuruda bulunmak veya detaylı bilgi almak için bizimle İLETİŞİME GEÇİN.