Spor Dünyasındaki Son Gelişmeler

02.07.2018
4
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Spor Dünyasındaki Son Gelişmeler
oy

Bilindiği üzere 2018 dünya kupası Rusya da başladı ve büyük bir heyecanla devam etmekte. Futbol zevki en üst düzeyde olan bu kupa elbette seyircilere büyük bir seyir zevki sunmaktadır. Spor Dünyasındaki Son Gelişmeler Maçların tamamını TRT ekranlarında izlemekteyiz. Ne güzel bir şey ücret ödemeden, abonelik almadan spor camiasının merakla izlediği bu futbol şölenini rahatça izleyebiliyoruz.

Spor Dünyasındaki Son Gelişmeler

Kupa da Hangi Takımları İzleyebileceğiz?   Kupa da birçok dünya takımı yer almakta. Elemeleri geçip de kesin gözüyle baktığımız takımların yanı sıra, şans tanımadığımız sürpriz yaparak grup aşamasına kalmayı başaran birçok takım ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bu kupa şöleni sayesinde futbol camiasının izlemeyi sevdiği birçok yıldız futbolcu kendi milli takımları ile izleme keyfini yaşıyoruz. Grup aşamasında gerçekleşen bu turnuva grubu birinci ve ikinci sıra da tamamlayan takımlar bir üst tura çıkma şansını elde edecek. Dünya kupasında bakalım hangi takımlar var göz atalım.

Kupa da Kimler Favori? Bu kupada maçlar başlamadan herkesin kendi görüşünce favori gördüğü bazı ülkeler elbette var. Bir futbol ekolü olan Arjantin, Brezilya, Portekiz, Almanya ve daha nice ülkeler bu kupada finale ulaşmak için kozlarını paylaşıyor. İlk maçların tamamlanması ardından herkes büyük olasılıkla tahminlerinde kesin kanılara vararak finale çıkacak takımları belirledi. Benim görüşümü merak edecek olursanız eğer;

Spor Dünyasındaki Son Durum

Bence kupayı Belçika ya da Portekiz alır diye düşünüyorum. Çünkü iki takımda muhteşem oynuyor ve yıldızları ile bize futbol zevkini aşırı derecede zevk vererek izletiyorlar.

 Kupa da Hangi Yıldız Futbolcuları İzleyeceğiz.

Bu turnuvanın en güzel yanı aynı milli takımın oyuncu olan futbolcuları bir arada izleme fırsatını yakalamış oluyoruz. Kısaca birkaç futbolcudan ve takımdan bahsedecek olursak;

Mesela Arjantin de birçok yıldızı bir arada görüyoruz, Messi, Di Maria, Dybala ve daha nicesini Arjantin takımında izleme şansını buluyoruz. Brezilya futbol ekolü her turnuva da yer alan takım. Spor Dünyasındaki Son Gelişmeler Neymar’lı, Coutinho’lu, Firminho’lu genç ve dinamik bir takım, Brezilya da sürprizlere açık bu kupayı kazanabilir. Günden güne gelişme gösteren herkesin hayretle baktığı ve Müslüman olan Mısırlı yıldız Muhammed Salah herkesin taraflı tarafsız sevdiği oyuncuya da herkes izlemek üçün bu kupayı takip ediyor.

 Kupanın En Dikkat Çeken Takımı

Bu kupa son zamanlarda adından çokça söz ettiren İzlanda takımı. Neden diye soracak olursanız ki bu takım nüfusu 332 bin kişi, ülkede ekonomik sıkıntılar olmasına rağmen, bu kupada kendinden oldukça söz ettiriyor. Spor Dünyasındaki Son Gelişmeler  Futbolcularından teknik ekibine kadar herkesin asıl mesleği çok farklı. İçlerinde doktor, mühendis, işçi bile olan var. İşte bu yüzden herkese örnek olabilecek bir takım. Dünya kupası boyunca herkese iyi seyirler.

 

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.