Sezonun En Güzel Çanta Modelleri

22.05.2018
0
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Sezonun En Güzel Çanta Modelleri

Kadınların vazgeçilmezlerinden biridir denildiğinde akla ilk gelen isimler ayakkabılar ve tabi ki çantalardır. Sezonun En Güzel Çanta Modelleri Son dönemde erkeklerde de çanta kullanımı oldukça artsa da yine de kadınların alışveriş tutkusunun içinde ki çanta aşkını geçememiştir.

Gidilecek yere, giyilecek kıyafete hatta o gün ki ruh haline göre çanta seçimleri yapılır. Renk renk desen desen çeşit çeşit birçok markanın çantalarına sahip olunsa da sezon trendi olmayan çanta gözden düşmekte ve kullanılmamaktadır. Peki, sezon trendleri neye ve kime göre belirlenmiştir? Bu sorunun akla gelen ilk cevabı mevsimlerdir. Mevsimlerin değişimi ile giysi, ayakkabı ve tabi ki kaçınılmaz çantalar değişmektedir.

Sezonun En Güzel Çanta Modelleri

Kış sezonundan kalma kadife, tüylü, büyük, tek renk çantaların yerini hafif, şık, renkli ve cıvıl cıvıl desenli çantalar almaktadır.

Yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde çanta seçimleri konusunda oldukça zorlanmaktayız. Bu yılda diğer yıllarda olduğu gibi servetler dökerek alınan çantaların düşünüldüğü kadar kullanılmamasından sezona uymamasından ve trendin gerisinde kalmasından korkulmaktadır. Sezonun En Güzel Çanta Modelleri Ancak alışverişler dikkatli ve araştırarak yapılırsa ucuza sezon trendlerini yakalamak mümkün olacaktır.

 2018 Yaz Sezonu Trendleri Denildiğinde Akla Gelenler

Özellikle çiçek desenlerinin hakim olduğu kırmızının sarının mavinin çok kullanıldığı rengarenk bir sezon bizleri beklemektedir. Çiçek desenlerinin yanı sıra kadın figürlerinin ön planda olduğu bir yıl içerisinde olunacaktır. Parlak renkler yerine daha nötr ancak daha ihtişamlı renkler ile buluşacağımız bu sezonda büyük ve kaba çantalarda raflardan kalkarak daha küçük kullanışlı ve hatta el çantaları yerini alacaktır.

 2018 Yaz Sezonu Çanta Kombinlerinde

Vazgeçilmezimiz renkli etekler ve uzun çiçekli elbiseler tercih edildiğinde daha sade tek renk ve çizgilerin hakim olduğu çantalar tercih edilmelidir. Bu sayede giyilen kıyafet star olarak kalmaya devam edecek ve çanta asilliğini koruyacaktır. Eğer tek renk pantolon gömlekten yanaysanız mutlaka elinize bu asaleti taçlandıracak renkli çiçekli şıkır şıkır bir çanta almalısınız.

Bu sezonda üzerinizde starınız tek ve göz kamaştırıcı olmalı ki bütün gözler üzerinizde olsun.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.