SAND COİN NEDİR? VE GÜVENLİMİ?

29.03.2022
33
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
SAND COİN NEDİR? VE GÜVENLİMİ?
oy

Sand Coin Nedir ve Güvenlimi Kripto paraların Kriptoya yatırım yapmak isteyen Kripto yatırımcısı SAND coin hakkında bir dizi araştırmalar yapmaktadır. Burada SAND coin nedir? Ve güvenlimi? Sorularının cevaplarını vereceğiz. Yeni Kripto paraları listeye alan Binance SAND coin’ide listeleyerek Kripto yatırımcısı değerlendirmeler yapmaktadır.

2021 yılında piyasaya giren SAND coin geleceği hakkında Kripto yatırımcılarında merak konusu olması nedeniyle bazı araştırmalarda bulunmaktadırlar. 2022 yılında SAND coin ne gibi yol izleyecek.

SAND Coin Nedir?

SAND Coin diğer adıyla Sandvox Coin, Metaverse Coin listesinde yer almaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen coin durumuna gelmiştir. Ethereum alt yapısını kullanmaktadır. Sanal platform olan Sandbox’da hizmet ve ürün alımında kullanılmakta olan ve merkezi olmayan Kripto para birimidir. SAND Coin dijital varlık token olarak bilinir. Ethereum blok zincirinde yer alır. Sanal platform olan Sandbox’da arsaların inşası, alımı ve satımı gibi harcamalarda SAND coin kullanır.

SAND coin’in farklı olması Metaverse sanal evreninde faaliyet gösteren Sandbox içerisinde işlem yapılmaktadır. 166.464 ayrı LAND parsel üzerine kurulmuş olan Sandbox oyun dünyası SAND karşılığı olarak item ve arsa satışı yapar.

SAND Coin Madenciliği

Piysada olan diğer Kripto paralar gibi Stake yöntemi ile yapmaktadır. Sandbox oyun dünyasında yatırım yapan yatırımcılar arsa be bunun gibi benzeri ürünlerde işlem yapmakta, SAND Coin yaptığı etkinlikler ile kazanım sağlamaktadır.

SAND Coin Güvenilirliği

Kripto paraların bazıları gibi Ethereum blockchain ağı üzerinden işlem yapmaktadır. Diğer yandan Sandbox üzerinde yapılmış olan yatırımlar doğruca SAND coin üzerinde güven oluşturmaktadır. Büyük ölçekli Merkezi olmayan Ethereum ağı üzerinden işlem yapılmaktadır. SAND coin’de Ethereum gibi güvenli olmaktadır. SAND coin birçok Kripto para borsalarında listelenerek işlem yapılmaktadır. Bu borsalardan bazıları şunlardır.

  • Gateio
  • Binance
  • Upbit
  • Huobi
  • OKEx
  • Bitwell
  • FTX
  • WairX

SAND coin 2022 yılı Mart ayı itibarıyla 3.57 dolardan işlem görmektedir. SAND coin fiyatı anlık değişimlere neden olmaktadır. Sand Coin Nedir ve Güvenlimi  SAND coin’in fiyatının ne zaman artacağı gibi soruların cevabı olarak buna kesin bir cevap verilemez. Güncel dolaşımda olan SAND 1.149.278.952.223 adet