Rengarenk Beyaz Eşyalar

22.03.2018
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Rengarenk Beyaz Eşyalar

Hepimizin merakla aldığı evlerimizin yardımcıları beyaz eşyalar sizlere adında olduğu gibi sadece beyaz eşya olarak üretilmiyor artık. Rengarenk Beyaz Eşyalar ev aletleri alabiliyorsunuz. Kırmızı Eşya Mavi Eşya da desek doğru olur herhalde.

Rengarenk Beyaz Eşyalar

Bu geleneği resmen bozar haline geldi son 10 yılda beyaz eşyalar gri (inox) yada siyah oldular ama son 3 senedir her renk beyaz eşyalar hatta retro modellerle mutfaklarınızı süsleyen buzdolaplarıda satılmaya başladı.

Sizin Tercihiniz Ne Olurdu

Sevgili tüketiciler sizin tercihiniz ne olurdu ? Ben fikrimi söyleyeyim bu renkli ev aletlerinin evimizin dekorunu değiştirdiğimizde çok da çirkin duracağını düşünüyorum Bırakın Ev aletlerimiz beyaz kalsın.

Uzmanlara Göre Renkli Eşya Almak Mantıklı mı

Bizim danıştığımız bir ustaya , hatta beyaz eşya servis yetkilisine göre danıştık, uzmana sorduk ; Beyaz eşyamı renkli eşyamı ? Uzmanın yanıtı bunlar hep moda 3 sene sonra beyaz eşyalarınızın renkleri sizleri sıkabilir, en mantıklısı adında olduğu gibi beyaz yada gri (inoks) almak diye yönlendirdi bizi.  Rengarenk Beyaz Eşyalar Uzmanlara Göre Renkli Eşya Almak Mantıklı mı Sorusuna aldığımız yanıt buydu.

Renkli Beyaz Eşyalar mı Ucuz Klasik Beyaz Eşyalarımı Ucuz ?

Biz fiyatlarını gittik sorduk klasik beyaz eşyalar eski renkli eşyalara göre daha ucuz, neredeyse %15 daha indirimli. Nedenini Arçelik bayisindeki satış temsilcisine sorduğumuzda. Renk farkının fiyatını etkilediğini bizlere belirtti. Peki beyaz eşyalar mı, Yoksa renkli eşyalar mı daha çok satıyor diye sorduğumuzda ; Klasik beyaz eşyaların daha çok tercih edildiğini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.